«آدولف» به سراغ رقبای ایران در جام جهانی 2018 رفت + تیزر

«آدولف» به سراغ رقبای ایران در جام جهانی 2018 رفت + تیزر
calendar شنبه 18 آذر 1396 در 13:31
آینه نیوز: حال و هوا و نتیجه قرعه کشی مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه به نمایش «در انتظار آدولف» سرایت کرد. این نمایش پویا و سرزنده که این روزها با ترجمه، دراماتورژى و کارگردانى علیرضا کوشک جلالى در سالن استاد ناظرزاده کرمانی «ایرانشهر» در حال اجرا است، از زمان قرعه کشی جام جهانی در یک اتفاق فی البداهه نام رقبای ایران را وارد دیالوگ های کاراکترها کرد و از این رو نام «اسپانیا، «پرتغال» و «مراکش» در بخشی از این نمایش از زبان کاراکترها بازگو می شود.

سرویس تئاتر آینه نیوز: حال و هوا و نتیجه قرعه کشی مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه به نمایش «در انتظار آدولف» سرایت کرد. این نمایش پویا و سرزنده که این روزها با ترجمه، دراماتورژى و کارگردانى علیرضا کوشک جلالى در سالن استاد ناظرزاده کرمانی «ایرانشهر» در حال اجرا است، از زمان قرعه کشی جام جهانی در یک اتفاق فی البداهه نام رقبای ایران را وارد دیالوگ های کاراکترها کرد و از این رو نام «اسپانیا، «پرتغال» و «مراکش» در بخشی از این نمایش از زبان کاراکترها بازگو می شود.

به گزارش آینه نیوز، به تازگی تیزری هم در همین ارتباط از سوی بچه های تبلیغات گروه نمایش «در انتظار آدولف» تهیه شد که اشاره به همین همخوانی «فوتبال» با «هنر» دارد. نمایش «در انتظار آدولف» با بازی اشکان خطیبی، آناهیتا درگاهى، حسین امیدى، آوا شریفى و رضا مولایى از طریق 5 شخصیت اصلی به نام های «وینسنت»، «آنا»، «الیزابت»، «کلود» و «پی یر» روایت می شود و در فضایی ابزورد و با رویکردی کمیک به نقد جامعه پُرمدعای امروز می پردازد. این نمایش که براساس یک سوء تفاهم شکل یافته درباره نامگذاری فرزندِ در راه «وینسنت» است، در نهایت عمق شکاف فکری این گروه به ظاهر روشنفکر را نمایان می سازد.

تیزر جدید نمایش «در انتظار آدولف» با محوریت قرعه کشی جام جهانی 2018

 

 

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5087/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو