یک نابغه دیگر بازیگری متهم به آزار جنسی شد!

«مرگ فروشنده» تبدیل به «مرگ بازیگر» شد

«مرگ فروشنده» تبدیل به «مرگ بازیگر» شد
calendar شنبه 18 آذر 1396 در 11:36
آینه نیوز: داستین هافمن بار دیگر متهم به آزار جنسی شد. این بار او متهم به آزار بازیگر مقابل در صحنه تئاتر است.

آینه نیوز: داستین هافمن بار دیگر متهم به آزار جنسی شد. این بار او متهم به آزار بازیگر مقابل در صحنه تئاتر است. به گزارش خبرآنلاین، کاترین روستر؛ بازیگر آمریکایی طی یادداشتی مدعی شد که داستین هافمن در صحنه ی «مرگ فروشنده» بارها او را مورد آزار جنسی قرار داده است.

این بازیگر ماجرا را با دیگر عوامل تولید نمایش در میان می‌گذارد اما ادعای او در همان زمان با بی‌اعتنایی آن‌ها روبه‌ رو می‌شود. آن‌ها حتی او را از درمیان گذاشتن ماجرا با اتحادیه حقوق بازیگران منع می‌کنند و درباره عواقب ناخوشایند این کار بر فعالیت او در عرصه بازیگر به او هشدار می‌دهند. در بخشی از یادداشت این بازیگر آمده است: «آن شب همراه با آزار جنسی، او اعتماد به نفس و متانت مرا فرسود. مرا تحقیر کرد. او با این کار تاثیر مخربی بر روح و روان من بر جا گذاشت.»

پیش از این نیز داستین هافمن متهم به آزار جنسی نویسنده‌ای به نام آنا گراهام هانتر شده بود. هانتر مدعی شد که در 17 سالگی مورد آزار هافمن قرار گرفته است. هافمن در نخستین واکنش به این ادعا از هانتر عذرخواهی کرد و گفت: «من برای زنان احترام زیادی قائلم. از این روی از اینکه شاید روزی با رفتارم آن‌ها را در موقعیت ناراحتی قرار داده باشم، احساس بسیار بدی دارم.»  

هافمن چند روز پیش در برنامه جان اولیور در سخنانی متفاوت درباره این اتهام گفت: «نخست باید بگویم ماجرا آن طور نیست که او تعریف کرد. من هنوز هم نمی‌دانم که این زن کیست. من هیچگاه او را ندیده‌ام. شاید در کنسرتی با چند نفر دیگر او را هم ملاقات کرده باشم.»

فیلم-تئاتر «مرگ فروشنده» در سال 1985 به کارگردانی فولکر اشلوندورف؛ فیلمساز مشهور آلمانی با بازی داستین هافمن ساخته شد و سال گذشته و بعد از هیاهوی رخ داده پیرامون فیلم فرهادی در سالن سینمایی چهارسو به نمایش درآمد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5084/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو