در غیاب «ترامپ» هنرمندان سال آمریکا تجلیل شدند

در غیاب «ترامپ» هنرمندان سال آمریکا تجلیل شدند
calendar دوشنبه 13 آذر 1396 در 10:22
آینه نیوز: در مراسمی که غیبت ترامپ در آن حضوری معنادار داشت، مرکز کندی از هنرمندان شاخص آمریکا برای یک عمر دستاورد هنری تجلیل کرد.

آینه نیوز: در مراسمی که غیبت ترامپ در آن حضوری معنادار داشت، مرکز کندی از هنرمندان شاخص آمریکا برای یک عمر دستاورد هنری تجلیل کرد. به گزارش مهر و به نقل از رویترز، در حالی که چهره‌های هنرمندی که امسال به عنوان دریافت کننده جایزه مرکز کندی انتخاب شده‌ بودند اعلام کردند جایزه خود را از دست ترامپ نخواهند گرفت، اهدای این جوایز بدون حضور ترامپ و ملانیا برگزار شد.

گلوریا استفان خواننده کوبایی-آمریکایی، لیونل ریچی خواننده آمریکایی، ال.ال. کول‌جی رپر، نورمن لیر تهیه کننده تلویزیون و کارمن دو لاوالید بازیگر آمریکایی پنج چهره‌ای بودند که امسال مدال مرکز کندی را برای مشارکت تاثیرگذارشان در عرصه هنر دریافت کردند.

نورمن لیر و لیونل ریچی از شرکت در مراسم سنتی اهدای این مراسم خودداری کرده بودند تا مخالفت خود را با سیاست‌های ترامپ رییس جمهوری آمریکا نشان دهند اما استفان گفته بود از این مراسم به عنوان راهی برای «به چالش کشیدن رییس‌جمهور در مورد مساله مهاجرت» استفاده خواهد کرد.

به دنبال اعلام حضور نیافتن هنرمندان در این مراسم، کاخ سفید در ماه آگوست  با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد رییس جمهوری و بانوی اول در این مراسم شرکت نمی‌کنند تا تجلیل شوندگان امسال بدون مسایل سیاسی بتوانند در این مراسم حاضر باشند.

اهدای جوایز مرکز کندی بزرگ‌ترین افتحار هنری در آمریکا محسوب می‌شود و امسال چهلمین سال اهدای این جوایز برگزار شد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5057/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو