«شهرزاد» به دادگاه می رود

«شهرزاد» به دادگاه می رود
calendar شنبه 11 آذر 1396 در 16:43
آینه نیوز: ترانه علیدوستی، امیر جعفری و هومن برق نورد به دادگاه می روند.

آینه نیوز: ترانه علیدوستی، امیر جعفری و هومن برق نورد به دادگاه می روند. به گزارش بانی فیلم، تصویربرداری فصل سوم «شهرزاد» به نیمه رسیده است و تا پایان بهمن ماه تصویربرداری به پایان می رسد.
گروه این روزها در مدرسه «متقین» در خیابان سرهنگ سخایی مستقر هستند و صحنه های مربوط به دادگاه را ضبط می کنند. در این سکانس ها ترانه علیدوستی، هومن برق نورد و امیر جعفری و اغلب بازیگران اصلی به جز شهاب حسینی و مصطفی زمانی مقابل دوربین هستند.
پس از آن هم قرار است که به زندان قصر بروند و حدود یک هفته هم در آنجا مستقر باشند و سکانس های مربوط به این لوکیشن را ضبط کنند. آنچه که مشخص است، داستان فصل سوم بدون هیچ برش زمانی در ادامه فصل دوم خواهد بود و ممکن است که این مجموعه به فصل چهارم هم برسد. البته همه چیز بستگی به نظر کارگردان و تهیه کننده دارد که داستان را به گونه ای طراحی کنند که به فصل بعدی هم برسد یا نه.
هنوز زمان توزیع فصل سوم مشخص نیست، اما قرار است که پس از کامل شدن قسمت های بسیاری از فصل سوم، وارد بخش توزیع شود. همچنین تصویربرداری بخش عمده ای از کار در شهرک غزالی و لوکیشن های خانه شخصیت های اصلی از جمله فرهاد و قباد به پایان رسیده است و بخش های کوتاهی از سکانس ها در این لوکیشن ها باقی مانده است که به زودی انجام خواهد شد. ضمن اینکه هیچ بازیگر جدیدی به پروژه اضافه نشده است و تصویربرداری با همان بازیگران فصل دوم در حال انجام است. فصل سوم این مجموعه از ۱۰ شهریور با حضور بازیگران اصلی کلید خورد و تا به امروز ادامه پیدا کرده است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5028/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو