زندگی خواننده بزرگ جهان روی پرده می آید

زندگی خواننده بزرگ جهان روی پرده می آید
calendar شنبه 11 آذر 1396 در 13:35
آینه نیوز: فیلمی که با بازی آنتونیو باندراس و برمبنای زندگی هنرمند بلندآوازه ایتالیایی ساخته شده در جشن کاپری هالیوود به نمایش درمی‌آید و خواننده مشهور جایزه ویژه این جشنواره را دریافت می‌ کند.

آینه نیوز: فیلمی که با بازی آنتونیو باندراس و برمبنای زندگی هنرمند بلندآوازه ایتالیایی ساخته شده در جشن کاپری هالیوود به نمایش درمی‌آید و خواننده مشهور جایزه ویژه این جشنواره را دریافت می‌ کند. به گزارش مهر و به نقل از هالیوود ریپورتر، جشن کاپری هالیوود فیلم جدیدی را که با عنوان «موسیقی سکوت» ساخته شده به نمایش درمی‌آورد و هم‌زمان به آندریا بوچلی جایزه ویژه خود را اهدا می‌کند. این فیلم که درباره زندگی آندری بوچلی خواننده تنور ایتالیایی است توسط مایکل رادفورد نویسنده کارگردانی که ۲ بار نامزد اسکار شده، ساخته شده است.

در این فیلم توبی سباستین بازیگر «بازی تاج و تخت» در نقش جوانی بوچلی بازی کرده و آنتونیو باندراس در نقش معلم او جلوی دوربین رفته است. لوییزا رانیری در نقش مادر بوچلی، انیو فانتستینی در نقش دایی او و جوردی مولا در نقش پدر او ظاهر شده‌اند. این فیلم برمبنای رمان زندگینامه‌ای که بوچلی از زندگی خودش به همین نام نوشته ساخته شده است.

زندگی بوچلی از زمانی که با مشکل بینایی روبه رو بود تا زمانی که سرانجام نابینا شد، در این فیلم تصویر شده است. او پس از آن که زندگی‌اش را وقف موسیقی کرد موفق شد بیش از ۸۰ میلیون نسخه آلبوم از کارهایش در سراسر جهان به فروش برساند. او برابر پاپ‌ها، روسای جمهوری و خاندان سلطنتی برنامه اجرا کرده و میلیون‌ها نفر از مردم جهان به تماشای برنامه‌های وی رفته‌اند.

این خواننده مشهور ترانه‌های جدیدی نیز در این فیلم خوانده که زمانی که خیلی جوان بود آنها را ساخته بود و تاکنون هرگز منتشر نشده بودند. مایکل رادفورد کارگردان با همکاری آنا پاویانو و خود بوچلی فیلمنامه این فیلم را نوشته‌ اند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/5023/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو