انتشار آلبوم جدید موسیقی فرزند سیاوش قمیشی؛

پسری که فقط آرزو می کند!

پسری که فقط آرزو می کند!
calendar یکشنبه 05 آذر 1396 در 12:29
سرویس موسیقی آینه نیوز: به تازگی دومین آلبوم رسمی «علیرضا قمیشی»؛ فرزند سیاوش قمیشی خواننده مطرح خارج نشین به بازار موسیقی آمد.

سرویس موسیقی آینه نیوز: به تازگی دومین آلبوم رسمی «علیرضا قمیشی»؛ فرزند سیاوش قمیشی خواننده مطرح خارج نشین به بازار موسیقی آمد. به گزارش آینه نیوز، آلبوم جدید علیرضا قمیشی، «فقط آرزو کن» نام دارد و شامل قطعات «بی رحم»، «درخت»، «قناری»، «غریبه»، «زمستون»، «معجزه»، «عذاب» و «فقط آرزو کن» است. با شنیدن آهنگ های فوق باز هم گرایشات صدایی «علیرضا» به سبک خواندن پدر هنرمندش را می توان دریافت هر چند این بار نسبت به اولین آلبوم این خواننده جوان که «اسیر» نام داشت شدت تبعیت از سبک پدر کمی افت یافته است. با این حال این خواننده جوان بیشتر از این که بابت استعداد خاص هنری و توانایی خوانندگی خود شناخته شود، به تبعیت از شهرت پدرش مورد توجه مخاطبان قرار دارد. البته «علیرضا قمیشی» بعد از گفته های عجیب سیاوش قمیشی در صدای آمریکا که عنوان ساخته بود چنین فرزندی را به جا نمی آورد! در چند گفت و گو درباره اظهارات سیاوش قمیشی اظهار تعجب کرد.

به گزارش آینه نیوز، آلبوم «فقط آرزو کن» نه تنها به لحاظ بافت خوانندگی در سطح پایینی قرار دارد، بلکه آهنگسازی و تنظیم قطعات و حتی نوع نوازندگی سازهای به کار رفته نیز در حد بسیار مبتدی می باشد و از این رو با آلبومی پیش پاافتاده به لحاظ قابلیت های موسیقی طرف هستیم. علیرضا قمیشی که در آلبوم «اسیر» به بازخوانی آهنگ های «سرنوشت» و «اسیر» از آثار سال های بسیار دور پدرش جهت جلب توجه اقدام کرده بود و آهنگ «درد دوری» را هم به خواننده مطرح موسیقی پاپ ایران تقدیم کرد، با واکنش شدید و عجیب «قمیشی پدر» مواجه شد، چنان که نه تنها ماهیت وجودی چنین فرزندی را زیر سوال برد بلکه عنوان کرد که هرگونه برداشت از آثارش بدون کسب مجوز از وی صورت یافته و به منزله دستبرد هنری به حساب می آید. جدالِ از راه دور میان پدر و پسر در حالی شکل گرفت که «علیرضا»؛ فرزند یکی از ازدواج های «سیاوش قمیشی» است که با «لیلا وصال» صورت گرفت. زنی که اصالتی شیرازی دارد و اصالت پدری «علیرضا» نیز به شهر دزفول برمی گردد هر چند برخلاف پدر ترجیح داد بعد از چند سال آوارگی و آواز خوانی در کلوپ های شبانه آمریکا، زندگی و فعالیت در ایران را تجربه کند و در شهرهای کیش و شیراز روزگارش را بگذراند. در خصوص پدرش نیز این شایعه مطرح شده بود که همانند «حبیب» قرار است با علاقمندی! رئیس دولت های نهم و دهم راهی ایران شود که چنین چیزی شکل نگرفت.

به گزارش آینه نیوز، نکته جالب درباره پدر و پسر این است که هر دو به تازگی اقدام به انتشار آلبوم موسیقی کرده اند چنان که سیاوش قمیشی چندی پیش آلبوم جدید خود با نام «سرگذشت» را عرضه ساخت و علیرضا قمیشی نیز چند روزی است با «فقط آرزو کن» می خواهد خودنمایی کند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4973/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو