توسط مدیر روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

شایعه تغییر «مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی» تکذیب شد

شایعه تغییر «مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی» تکذیب شد
calendar شنبه 04 آذر 1396 در 17:59
آینه نیوز: شایعه تغییر مدیر اداره کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تکذیب شد.

آینه نیوز: شایعه تغییر مدیر اداره کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تکذیب شد.

سیدمحمد طباطبایی حسینی مدیر روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت و گو با خبرگزاری مهر، درباره خبری که در فضای مجازی در خصوص تغییرات در این معاونت منتشر، و در آن اعلام شده که «محمد سُلگی» مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت ارشاد، اولین تغییرِ در دست اقدام از سوی «محسن جوادی» معاون فرهنگی جدید این وزارتخانه خواهد بود، این موضوع را قویاً تکذیب کرد. وی گفت: هیچ تغییری در دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت نگرفته و نخواهد گرفت و آقای سُلگی نیز همچنان به فعالیت خودش به عنوان مدیر این دفتر، ادامه خواهد داد.

طباطبایی با اشاره به اینکه وی در این خصوص، ناقل صحبت‌های محسن جوادی معاون جدید امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، اضافه کرد: در دوره جدید فعالیت معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد، تاکنون هیچگونه تغییری در بخش‌های مختلف این معاونت صورت نگرفته و فعلاً نیز بنایی برای ایجاد تغییرات وجود ندارد و تغییری، مد نظر معاون فرهنگی جدید وزارت ارشاد نیست.

مدیر روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه اصلاً نمی‌دانیم منشاء این شایعات چیست، گفت: مسلماً نباید به خبرهایی که بدون منبع مشخصی منتشر می‌شوند، توجه کرد و شایعه یادشده، کاملاً کذب است.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4960/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو