تیزر متفاوت «درهم» از رضا یزدانی+ فیلم

انتقاد از سلفی گرفتن با مُردگان تا آن ها که به بهانه همدردی با زلزله زدگان بساط اکران و توجه پهن می کنند!

انتقاد از سلفی گرفتن با مُردگان تا آن ها که به بهانه همدردی با زلزله زدگان بساط اکران و توجه پهن می کنند!
calendar چهارشنبه 01 آذر 1396 در 14:03
آینه نیوز: در تیزر جدیدی که در ارتباط با انتشار آلبوم «درهم» تهیه شده است، به شکلی متفاوت می توان تصویر و صدایی اعتراضی را شنید که از وجود فاصله ها در جهان امروز و تمایل بسیار افراد برای عکس گرفتن و سلفی بازی می گوید.

آینه نیوز: آن ها که آلبوم «درهم» رضا یزدانی را در اولین روزهای انتشار تهیه کرده و به گوش سپرده اند، ادامه مسیر خواننده متفاوت موسیقی ایران را در تمایل به اجرای ترانه هایی معترض دریافت کردند. ترانه هایی که روزی با «یغما گلرویی»  به شکل تندی رنگ اعتراض سیاسی و اجتماعی داشت و حالا با برخی از جوانان ترانه نویس به شکلی امروزی تر درآمده است. البته در آلبوم «درهم» رجوع دوباره «یزدانی» برای خواندن شعری از حضرت مولانا و نیز 2 اجرا از اشعار احمد شاملو شمایلی متفاوت به مجموعه بخشیده است.

به گزارش آینه نیوز، در آلبوم «درهم» می توان همانند دیگر مجموعه های منتشره از سوی «رضا یزدانی» هم ترانه هایی با رنگ اعتراضی شنید و هم ترانه هایی نوستالژیک. و البته فیلم بازها و تهرانی ها هم همچون همیشه ترانه هایی مختص به خود دارند.

در تیزر جدیدی که در ارتباط با انتشار آلبوم «درهم» تهیه شده است، به شکلی متفاوت می توان تصویر و صدایی اعتراضی را شنید که از وجود فاصله ها در جهان امروز و تمایل بسیار افراد برای عکس گرفتن و سلفی بازی می گوید.

به گزارش آینه نیوز، در ترانه «درهم» می توان اعتراض به همه سلفی بگیران در طول تاریخ نه چندان بلندش را به گوش گرفت؛ در ایران از نمایندگان مجلس تا عباس جدیدی و نزدیک تر به این روزها؛ هنرمندانی که در میان آوارها هم دست از سلفی گرفتنِ همراه با لبخند برنداشتند و البته شکل جدیدی از کاسبی توسط تهیه کنندگان فیلمفارسی ساز که با سوء استفاده از موقعیت و همراهی بازیگران چهره به بهانه دیدار با مردم و حتی با شعار حمایت از زلزله زدگان، اکران های متعدد خصوصی راه می اندازند و سلفی هایی خوشگل را رسانه ای می کنند تا برای آثار بنجل و مبتذل خود مشتری جذب کنند!

تیزر ترانه «درهم» با صدای رضا یزدانی و در اعتراض به سلفی بگیران

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4931/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو