از سوم آذرماه در گالری آتبین؛

«کابوسهای شیرین» حمید جبلی به تماشا درمی آید

 «کابوسهای شیرین» حمید جبلی به تماشا درمی آید
calendar چهارشنبه 01 آذر 1396 در 11:41
آینه نیوز: نمایشگاهی از نقاشی‌های حمید جبلی با عنوان «کابوسهای شیرین» سوم آذرماه در گالری آتبین برپا می‌شود.

آینه نیوز: نمایشگاهی از نقاشی‌های حمید جبلی با عنوان «کابوسهای شیرین» سوم آذرماه در گالری آتبین برپا می‌شود. کیان وطن، گردآورنده آثار این نمایشگاه در گفت‌ و گو با هنرآنلاین گفت: آقای جبلی سال‌هاست که در زمینه طراحی، نقاشی و مجسمه‌سازی فعالیت می‌کنند، ولی به دلایلی تا به حال آثار خود را نمایش نداده‌اند. وی افزود: به واسطه دوستی نزدیکی که با ایشان دارم از سال‌ها پیش اصرار کردم که آثارشان را به افراد مختلف نشان دهند و سرانجام پس از اینکه نظرات آن افراد را شنیدند راضی شدند که آثار خود را به نمایش عمومی بگذارند.

او با بیان اینکه در این نمایشگاه حدود 40 اثر به نمایش در می‌آید افزود: این آثار از میان صدها کار آقای جبلی انتخاب شده است. ایشان ذهن خلاقی دارد و مدام در حال کار است اما این آثار خیلی پراکنده هستند و در مسیر خاصی حرکت نمی‌کنند. ما پس از بررسی آثار توانستیم تعدادی از آنها را که با هم ارتباط بیشتری دارند انتخاب کنیم.

وی با بیان اینکه جبلی را بیشتر از بازیگر به عنوان نقاش و مجسمه‌ساز می‌شناسد، ادامه داد: اگر پس از این نمایشگاه آقای جبلی به ادامه کار تشویق شوند، نمایشگاه بعدی را به مجسمه‌های او اختصاص می‌دهیم. با توجه به آثاری که دیده‌ام احساس می‌‌کنم آثار حجمی او علاقه‌مندان بیشتری داشته باشد.

لازم به ذکر است گالری آتبین در خیابان ولی عصر، قبل از چهار راه پارک وی، کوچه خاکزاد، پلاک 42 واقع شده و تا 21 آذرماه میزبان علاقمندان به هنر نقاشی است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4926/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو