رابعه مدنی از حال هوای خاص کربلایی شدن گفت

در کربلا برای سینمای ایران دعا کردم

در کربلا برای سینمای ایران دعا کردم
calendar سه شنبه 30 آبان 1396 در 08:42
آینه نیوز: بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به تجربه سفر اربعین گفت: در این سفر انگار گیج و حیران بودم. در آن جا آرزوهایی برای همه جوانان و سینمای ایران کردم.

آینه نیوز: بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به تجربه سفر اربعین گفت: در این سفر انگار گیج و حیران بودم. در آن جا آرزوهایی برای همه جوانان و سینمای ایران کردم.

رابعه مدنی، بازیگر نقش‌ های مادرانه سال‌های اخیر سینما و تلویزیون ایران که اربعین امسال همراه با کاروان هنرمندان «چهل چراغ» به عتبات عالیات رفته بود، از تجربه این سفر و ارزش حضور در مراسم «اربعین» گفت. به گزارش خبرگزاری دانشجو، بازیگر فیلم «مرگ ماهی» درباره حضور هنرمندان در مراسم هایی معنوی مانند «راهپیمایی اربعین» گفت: کسانی که مشتاق هستند را باید پیدا کرد و به این مراسم‌ها برد. البته مطمئنم همه هنرمندان و به خصوص جوانان ما اهل ایمان هستند و حضورشان در مراسم اربعین زیبا است. من کاره‌ای نیستم، اما درخواست می‌کنم که بانیان مجلس به شناسایی جوانان هنرمند و علاقمند بپردازند.

رابعه مدنی در حالی که کاملا متاثر شده بود، با حالتی گریان از زیبایی زیارت حرم حسین (ع) و یاران حسینی گفت: من در چند روز سفر اصلا انگار روی زمین نبودم و در ابر‌ها بودم. فقط یاد امام حسین(ع) بودم و امیدوارم این زیارت از ما پذیرفته شود. من قبلا به سفر حج تمتع هم رفته بودم و حال خاصی داشتم و وقتی از من درباره آن روز‌ها پرسیدند گفتم که انگار جسم ندارم و روحم همچنان دور حرم در حال طواف است. در این سفر هم همان حالت را داشتم. حیف که مدتش کم بود، اما همان چند روز هم خوب بود و هر دقیقه اش برایم ارزشمند بود. دوست داشتم تک و تن‌ها بروم کنار حرم بنشینم.

 

او همچنین گفت: در این سفر انگار گیج و حیران بودم و دوست داشتم تنها پیش آقا باشم. در آن جا آرزوهایی برای همه جوانان و سینمای ایران کردم و گفتم خدایا گروه های سینمایی ما یکی از یکی بهتر هستند و ان‌شاالله همه موفق باشند. ان‌شاالله همه جوانان عاقبت به خیر باشند و شاهد بچه های طلاق نباشیم، چون قبلا معلم بودم و آن ها را دیدم. امیدوارم زیارت ما هم مورد قبول واقع شود.
 
این بازیگر سینما همچنین گفت: واقعا زیارت خاصی است و برای همین به حق جدم دعا می‌کنم انشاء الله گروه «چهل چراغ» چهل هزار بار پابرجا بماند و امیدوارم این کاروان ادامه داشته باشد، چه من باشم و چه نباشم.

رابعه مدنی در پایان ضمن انتقاد از عدم رعایت بهداشت توسط برخی زائرین گفت: من اول از همه به خودم می‌گویم که کاش بعضی مسائل مثل نظافت را رعایت کنیم و مثلا آشغال‌ها را در کیسه زباله بریزیم. پیشنهاد می‌کنم افراد هنرمند در این مراسم برنامه هایی برای آموزش بگذارند. البته افراد علاقمند و ارزشمندی در مسیر بودند، اما گاهی برخی‌ها رعایت نظافت را نمی‌کردند در حالی که اسلام دین زیبایی است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4901/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو