شهین تسلیمی؛ بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان از تاثیر کاروان هنرمندان «چهل چراغ» گفت؛

هنرمندان هم مانند مردم دیندار هستند

هنرمندان هم مانند مردم دیندار هستند
calendar سه شنبه 30 آبان 1396 در 08:29
آینه نیوز: شهین تسلیمی، بازیگر سینما و تلویزیون که در پیاده‌روی اربعین حضور داشت در گفت‌ و گو با فارس درباره حضورش در این پیاده روی گفت: عاشورا و مراسم اربعین در خون ایرانیان است و هنرمندان نیز از این مساله مستثنی نیستند.

آینه نیوز: شهین تسلیمی، بازیگر سینما و تلویزیون که در پیاده‌روی اربعین حضور داشت در گفت‌ و گو با فارس درباره حضورش در این پیاده روی گفت: عاشورا و مراسم اربعین در خون ایرانیان است و هنرمندان نیز از این مساله مستثنی نیستند اما متاسفانه برخی ها تنها یک وجه تبلیغاتی زندگی هنرمندان را می بینند و مثلا اشاره به حضور عده ای در فضای مجازی می کنند، در حالی که هنگامی که من با خیلی از هنرمندان صحبت می کنم می بینم که چقدر اعتقادات مذهبی دارند.
بازیگر فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» با اشاره به تاثیر اجتماع هنرمندان در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، گفت: ابتکار خیلی خوبی بود که بچه‌های «چهل چراغ» انجام دادند و جمعی از هنرمندان کشور را در قالب کاروان زیارتی به  این سفر بردند. از این سفر رضایت دارم و به همه افرادی که موجب این برنامه شدند، تشکر می کنم و امیدوارم اجر این زیارت انجام شده را بگیرند. واقعا هر چقدر از این کاروان بگویم کم گفته‌ام. آن ها خیلی هوای هنرمندان و به خصوص افرادی که سن و سالی داشتند را دارند  و به افرادی که امکان داشت کوچک ترین بیماری داشته باشند، کمک کردند. من از صمیم قلب و بدون هر ریایی باید تشکر کنم از مدیران و مجریان کاروان «چهل چراغ» که سفر خوب و ارزشمندی را برای هنرمندان به وجود آوردند.
بازیگر آثار سینمایی و تلویزیونی با تاکید بر لزوم ادامه دار بودن کاروان‌‌هایی از این دست گفت: امیدوارم کاروان «چهل چراغ» هر سال با حضور هنرمندان عزیز کشورمان تشکیل شود و زمینه ای برای دسترسی بیشتر هنرمندان به مراسم پیاده روی اربعین را فراهم سازد. من تشکیل این کاروان را به فال نیک می گیرم و امیدوارم اجر مناسب این مساله را بگیرند چون تاثیری که حضور هنرمندان در مراسم اربعین می گذارد تا همیشه در وجودشان باقی خواهد بود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4900/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

عسگر

سرکار خانم منظورتون از دینداری کدام هنرمندانه ؟درثانی مردم پشت کوه زندگی نمیکنند بزرگوار تاجایی که میبینیم اغلب نیمه برهنه ها و بی بندوبارا اهالی سینماو تئاترند .

0

0

[1396/08/30 - 14:49]

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو