جنایتکار معروف به دام مرگ افتاد

قاتل همسر رومن پولانسکی از دنیا رفت

قاتل همسر رومن پولانسکی از دنیا رفت
calendar دوشنبه 29 آبان 1396 در 11:52
آینه نیوز: چارلز منسون رهبر حلقه‌ ای که سال 1969 شارون تیت همسر رومن پولانسکی و شش نفر دیگر را به قتل رساندند، از دنیا رفت.

آینه نیوز: چارلز منسون رهبر حلقه‌ ای که سال 1969 شارون تیت همسر رومن پولانسکی و شش نفر دیگر را به قتل رساندند، از دنیا رفت. به گزارش خبرآنلاین، اعضای خانواده منسون در آن سال دست به جنایتی هولناک زدند و هفت نفر را به قتل رساندند.

یکی از قربانیان این جنایتکار معروف، شارون تیت؛ بازیگر سرشناس هالیوود و همسر باردار رومن پولانسکی کارگردان برنده جایزه اسکار بود. او در خانه‌ اش به همراه چهار نفر دیگر با ضربات چاقو به قتل رسید. اعضای «خانواده منسون» فردای آن روز نیز یک زوج ثروتمند را در لس‌ آنجلس کشتند.

خبر درگذشت منسون نخستین بار به نقل از خواهر شارون تیت در رسانه‌ها مخابره شد. او اعلام کرد که خبر را از مقامات مسئول دریافت کرده است.

چارلز منسون باور داشت که در نظمی نوین رهبری جامعه را به عهده خواهد گرفت. او امیدوار بود که پس از این جنایات انگشت اتهام جامعه آمریکا به سمت سیاه‌پوستان نشانه رود. گرچه منسون خودش به شکل مستقیم کسی را به قتل نرساند اما به دلیل صدور دستور قتل‌ها در سال 1971 به مرگ محکوم شد. پیش از اجرای حکم اعدام او، با تغییر قوانین در کالیفرنیا مجازات اعدام لغو شد و حکم او به حبس ابد تغییر کرد.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4879/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو