«امیر تاجیک» خواننده سرود تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ شد

«امیر تاجیک» خواننده سرود تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ شد
calendar دوشنبه 29 آبان 1396 در 08:36
آینه نیوز: پس از بررسی گزینه های مختلف برای موسیقی حمایت از کاروان تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸، گزینه مد نظر نهایی رونمایی شد.

آینه نیوز: پس از بررسی گزینه های مختلف برای موسیقی حمایت از کاروان تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸، گزینه مد نظر نهایی رونمایی شد. به گزارش ورزش ۱۱، به رسم دیرینه فوتبال ایران و جهان برای حمایت از تیم ملی راه یافته به جام جهانی، سرانجام خواننده موسیقی متن حمایت از کاروان تیم ملی کشورمان در مسکو اعلام شد.

در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، صدا و سیما و فدراسیون در نهایت عدم هماهنگی این پروژه را به سه خواننده مختلف در ۳ سبک مختلف واگذار کرده بود که در نهایت بی نظمی این پروژه ها جلوتر از آغاز رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ لو رفت و موسیقی افراد انتخاب شده به صورت اینترنتی در دسترس مخاطبان قرار گرفت.هیچکس نمی دانست آیا احسان خواجه امیری، سیروان خسروی یا امیر تاجیک خواننده اصلی برگزیده سرود حمایت از تیم ملی برزیل است! چرا که صدا و سیما به صورت گزینشی میان خواجه امیری و سیروان خسروی تصمیم به انتخاب پخش موسیقی در زمان بازی های ملی در برزیل می گرفت.

اما در این بین هرگز موسیقی تدارک دیده شده امیر تاجیک از سوی رسانه ملی برای هنر دوستان و فوتبال دوستان پخش نشد. اکنون با توجه به نزدیک شدن به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و در فاصله چند ماه مانده به این رقابت های مهم و بین المللی که در پیش است، طبق منابعی که در دسترس است و موثق می باشند، خواننده موسیقی متن تیم ملی ایران برای حمایت در جام جهانی اعلام شد.

این بار در میان نام افرادی همچون احسان خواجه امیری و میثم ابراهیمی و محمد علیزاده و امیر تاجیک، تصمیم بر آن شده است تا این پروژه مهم در اختیار امیر تاجیک قرار بگیرد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4869/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو