عنایت بخشی» با اشاره به حضورش در مجموعه ای درباره زندگی امام رضا(ع) گفت:

«ولایت عشق» یکی از موهبات زندگی من است

«ولایت عشق» یکی از موهبات زندگی من است
calendar شنبه 27 آبان 1396 در 10:42
آینه نیوز: عنایت بخشی؛ بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درباره ارزش حضور در مجموعه تلویزیونی «ولایت عشق» گفت.

آینه نیوز: عنایت بخشی؛ بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درباره ارزش حضور در مجموعه تلویزیونی «ولایت عشق» گفت. این بازیگر قدیمی در گفت و گو با میزان در این باره گفت: «من در سریال «ولایت عشق» به ایفای نقش پرداختم و این اتفاق یعنی بازی در سریالی با مضمون زندگی امام رضا (ع) یکی از موهبات زندگی من است. شهادت امام هشتم را به تمامی مسلمانان و شیعیان ایران و جهان تسلیت می‌ گویم. امیدوارم همه ما بتوانیم در زندگی راه امام رضا (ع) را در پیش بگیریم. بزرگترین اتفاق آن است که بتوانیم اخلاق را از این امام همام یاد گرفته و درس بگیریم و ادامه دهنده سیره ایشان باشیم.»

بازیگر سریال «ولایت عشق» درباره کم کار شدن خود در عرصه سینما تاکید کرد: «کم کاری من در سینما یک یا دو دلیل ندارد. در ابتدا چند سالی به علت بیماری نمی توانستم در سینما حضور پیدا کنم و از طرفی فیلمنامه های خوبی هم پیشنهاد نمی شد و ترجیح دادم از سینما فاصله بگیرم«. وی ادامه داد: «خیلی دوست دارم در سینما بازی کنم و دلتنگ هم هستم و اتفاقاً پیشنهادات زیادی برای بازی دارم اما نمی ‌خواهم در سینمای این دوره زمانه کار کنم».

عنایت بخشی در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: «خدا را شکر در حال حاضر بسیار از گذشته بهترم. چند بار برای رادیولوژی پا اقدام کردم و خوشبختانه با درمان مداوم، سر پا هستم

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4853/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو