«حسن روح الامین» اقدام به فروش تابلوی «بیت الاحزان» برای کمک به زلزله زدگان می کند

«حسن روح الامین» اقدام به فروش تابلوی «بیت الاحزان» برای کمک به زلزله زدگان می کند
calendar چهارشنبه 24 آبان 1396 در 19:39
حسن روح‌ الامین؛ نقاش جوان آیینی همگام با دیگر هنرمندان و ادیبان کشورمان به یاری زلزله زدگان مناطق غرب کشور اقدام می کند.

آینه نیوز: حسن روح‌ الامین؛ نقاش جوان آیینی همگام با دیگر هنرمندان و ادیبان کشورمان به یاری زلزله زدگان مناطق غرب کشور اقدام می کند. به گزارش تسنیم، این هنرمند جوان در این خصوص گفت: در ابتدا آقای شجاعی طباطبایی مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری پیشنهاد داد که عده‌ ای از هنرمندانِ شناخته‌ شده با برگزاری نمایشگاه در حوزه هنری و فروش آثار هنرمندان با قیمت‌ های مناسب که توانایی خرید آن آثار برای مردم وجود داشته باشد به یاری زلزله‌ زدگان بشتابند و از عواید این برنامه، کالاهای ضروری برای کمک به زلزله‌ زدگان خریده شود.

وی افزود: سپس تصمیم گرفته شد که در کنار این نمایشگاه یک ورک‌ شاپ خیریه نیز برگزار شود؛ در این ورک‌ شاپ افرادی همچون استاد نجابتی، استاد شجاعی و استاد نقاشیان به همراه بنده حضور دارند و البته اساتید دیگری نیز به جمع ما اضافه می‌شوند که در حال حاضر اسامی آنها مشخص نشده است و انشاء الله به زودی با آنها نیز هماهنگی انجام می‌ شود. وی درباره قیمت‌ گذاری آثار بیان کرد: قیمت‌ گذاری در دو سطح انجام می‌ شود؛ یکی آثاری که هنرمندان انقلاب قبلا تهیه کرده‌ اند و دیگری آثاری که در این ورک‌ شاپ تهیه می‌ شوند که قاعدتاً به دلیل کمبود وقت، آثار به صورت فوری و در ابعاد کوچک تولید می‌ شود که قیمت آنها پایین‌ تر است تا مردم قدرت خرید آنها را داشته باشند؛ آثار به صورت حراج و به بالاترین پیشنهاد فروخته می‌ شود. این ورک‌ شاپ خیریه یک‌ روزه است و آثار در تاریخ سی‌ ام آبان‌ ماه در قالب برگزاری نمایشگاه به معرض فروش گذاشته خواهد شد.

این نقاش آیینی درباره تابلوی متعلق به خود که برای این برنامه به فروش گذاشته می‌ شود؛ گفت: این تابلو «بیت‌ الاحزان» نام دارد که من آن را سال گذشته و در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) نقاشی کردم و موضوع آن تشییع پیکر آن حضرت است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4849/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو