یک درخواست عجیب منتسب به یک بازیگر و یک واکنش برآشفته از همکار سابق «شادمهر»

وقتی در میان مصیبت نیز فرهنگ مبتذل جوشش دارد!

وقتی در میان مصیبت نیز فرهنگ مبتذل جوشش دارد!
calendar چهارشنبه 24 آبان 1396 در 18:25
آینه نیوز: متاسفانه فضای مجازی به چنان وضعیف آشفته و اسف باری رسیده است که هر کس به خود اجازه می دهد بدون پایبندی به هر ریسمان اخلاقی اقدام به هتاکی، شایعه پراکنی و دروغ نمایی و نیز ارائه اخبار و تصاویری کاملا دروغین و غیر موثق کند و تاسف آورتر این که بسیاری از کانال های خبری و سایت های مجازی و حتی رسانه های معتبر بدون اندکی تحقیق و تامل درباره صحت و سقم خبرهای جعلی اقدام به بازنشر آن می کنند...

آینه نیوز: متاسفانه فضای مجازی به چنان وضعیف آشفته و اسفباری رسیده است که هر کس به خود اجازه می دهد بدون پایبندی به هر ریسمان اخلاقی اقدام به هتاکی، شایعه پراکنی و دروغ نمایی و نیز ارائه اخبار و تصاویری کاملا دروغین و غیر موثق کند و تاسف آورتر این که بسیاری از کانال های خبری و سایت های مجازی و حتی رسانه های معتبر بدون اندکی تحقیق و تامل درباره صحت و سقم خبرهای جعلی  اقدام به بازنشر آن می کنند.

به گزارش آینه نیوز، از روز گذشته یک پست عجیب و بی شرمانه به بازیگری منتسب داده شد که در صورت واقعیت می تواند رفتاری گستاخانه از سوی وی به مردمانی اصیل و داغ دیده باشد. خبر درخواست عجیب «مهناز افشار» فارغ از صحت و سقم آن هنگامی که در فضای مجازی دست به دست می شود، نشانی جز وجود تعداد زیادی بیمار روانی با گرایشات انحرافی و روزگاری باطل شده نخواهد داشت! همین مساله موجب واکنش شدیداللحن ترانه سرای مطرح موسیقی پاپ در صفحه مجازی شد.

نیلوفر لاری پور که جزو اولین ترانه سرایان در فضای متفاوت راه اندازی موسیقی پاپ در بعد از انقلاب بود و با بسیاری از خوانندگان این سویی و آن سویی همچون شادمهر عقیلی همکاری داشته است، درباره فضای عجیب موجود در شبکه های بی قید و بند اجتماعی نوشت: «این که درخواست یک بازیگر برای ارسال نواربهداشتی برای زلزله زدگان نزدیک چهل هزار کامنت داشته باشد که هشتاد درصد آن مزخرفات تهوع آوری باشد که زاییده تعدادی ذهن بیمار است فقط نشان دهنده همان فرهنگ متعالی عده ایست که ادعایشان پشت دنیا را می لرزاند. دیدن کلمه نواربهداشتی، برخی را چنان سر ذوق آورده که چشمه جوشان ذوقشان غلیان کرده و به چنان مرتبه چندش آوری از طنز و مطایبه رسیده اند که می توانیم تا مدت ها از این که با چنین جماعتی هموطنیم، شرمسار باشیم.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4847/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو