«بهروز افخمی» در گفت و گو با «آینه نیوز» از آرزوی خود گفت

دوست دارم سال آینده در کاروان «چهل چراغ» مستندی درباره راهپیمایی اربعین بسازم

دوست دارم سال آینده در کاروان «چهل چراغ» مستندی درباره راهپیمایی اربعین بسازم
calendar یکشنبه 21 آبان 1396 در 10:55
آینه نیوز: «بهروز افخمی»؛ کارگردان مطرح سینمای ایران در گفت و گو با «آینه نیوز» از آرزوی کربلایی خود برای ساخت مستندی درباره راهپیمایی عظیم اربعین گفت.

سرویس سینمایی آینه نیوز: «بهروز افخمی»؛ کارگردان مطرح سینمای ایران از آرزوی کربلایی خود برای ساخت مستندی درباره راهپیمایی عظیم اربعین گفت. به گزارش آینه نیوز، نویسنده و کارگردان سینمای ایران و مجری اسبق برنامه تلویزیونی «هفت» که در دومین کاروان هنرمندان «چهل چراغ» حضور داشت، از تاثیر عمیق این کاروان در شکل گیری روحیه ای روحانی یاد کرد و در این خصوص به «آینه نیوز» گفت: «کاروان هنرمندان «چهل چراغ» خیلی خوب عمل کرد و برای حضور هنرمندان زحمت کشیده شد. همه چیز این سفر خوب بود و خیلی سعادتمند شدم که در این سفر همراه کاروان «چهل چراغ» بودم و خوشحالم که امام حسین(ع) ما را طلبید.»

بهروز افخمی در گفت و گوی انجام شده با «آینه نیوز»، خبری ویژه برای سینمای ایران ارائه ساخت و گفت: «انقدر در حال و هوای سفر کربلا هستم که فکر می کنم اگر سعادت باشد، سال آینده بتوانم مستندی درباره راهپیمایی اربعین را بسازم.» کارگردان فیلم «روباه» مهم ترین آرزوی کربلایی خود را ساخت مستندی از راهپیمایی عظیم اربعین دانست و افزود: «مهم ترین آرزو و خواسته ام این است که انشاء الله سال آینده مستندهایی را از راهپیمایی اربعین برای «چهل چراغ» تهیه کنم.»

بهروز افخمی درباره حضور در دومین کاروان هنرمندان «چهل چراغ» گفت: «این اولین باری بود که توفیق پیدا کردم به عراق سفر کنم و از کاروان «چهل چراغ» از این بابت تشکر می کنم که این امکان را فراهم ساخت. امیدوارم تجربه این سفر در سال آینده با ساخت مستند ایجاد شود.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4774/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو