آیا «کیهان» توقیف شده است؟!

آیا «کیهان» توقیف شده است؟!
calendar چهارشنبه 17 آبان 1396 در 16:53
آینه نیوز: خبر توقیف دو روزه روزنامه «کیهان» در ابتدای هفته آینده در حالی رسانه ای شد که از سویی مدیر مسئول این نشریه از چنین حکمی اعلام بی اطلاعی می کند و از سویی دیگر سایت معاونت مطبوعاتی ارشاد، خبر منتشر شده را از صفحه اش حذف کرد. این مساله موجب ایجاد این شائبه می شود که شاید چنین خبری چندان نسبتی با تحقق پیدا نکند و صرفا یک تهدید دولتی برای روزنامه ضددولتی به شمار آید.

آینه نیوز: خبر توقیف دو روزه روزنامه «کیهان» در ابتدای هفته آینده در حالی رسانه ای شد که از سویی مدیر مسئول این نشریه از چنین حکمی اعلام بی اطلاعی می کند و از سویی دیگر سایت معاونت مطبوعاتی ارشاد، خبر منتشر شده را از صفحه اش حذف کرد. این مساله موجب ایجاد این شائبه می شود که شاید چنین خبری چندان نسبتی با تحقق پیدا نکند و صرفا یک تهدید دولتی برای روزنامه ای ضددولتی به شمار آید.

این خبر در حالی رسانه ای شده است که هنوز مقامات قضایی نیز درباره توقیف دو روزه «کیهان» اعلام موضع نکرده اند. همچنین حسین شریعمتداری در این باره به فارس گفت: «خبر را در سایت خبرگزاری‌ها دیده‌ ام و تاکنون چیزی به ما ابلاغ نشده است ولی بسیار بعید می‌ دانم که شورای‌عالی‌ امنیت‌ملی حمایت از جنایتکاران کودک‌ کش آل‌ سعود و اماراتی‌ ها را بر حمایت از مردم مظلوم یمن ترجیح بدهد، و از دادستانی هم انتظار نمی‌ رود که کیهان را به خاطر دفاع از مسلمانان مظلوم یمن توقیف کند.
کلان‌ سرمایه‌ داران برج‌ نشین امارات باید از تیترهای «کیهان» نگران شده باشند و نه مسئولان محترم خودمان.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4746/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو