ساخت فیلمی برای خواننده «الهه ناز»؛

«برسد به دست آقای بنان» از جاده «هنر و تجربه»

«برسد به دست آقای بنان»  از جاده «هنر و تجربه»
calendar سه شنبه 02 آبان 1396 در 08:36
آینه نیوز: «برسد به دست آقای بنان» قرار است از آذرماه در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شود.

آینه نیوز: «این فیلم را در سال ۱۳۹۲ ساختم و در آن زمان اصلا «بنان» را دوست نداشتم. من در رادیو کار می کردم و مجبور شدم برنامه ای ده دقیقه ای را درباره او بسازم. به همین دلیل سراغ ساختن این فیلم رفتم و در نهایت از دوست نداشتن بنان پشیمان شدم.»

این جمله ها از زهره محقق فارغ التحصیل سینما از دانشگاه هنر است که فیلم مستند «برسد به دست آقای بنان» را کارگردانی کرده است؛ طبق گفته او، این فیلم قرار است از آذرماه در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شود. او در گفت وگویی با ایسنا، درباره این مستند اظهار کرد: متوجه شدم بعد از گذشت ۳۲ سال از درگذشت این خواننده هیچ فیلمی درباره او ساخته نشده است؛ خواستم این فیلم را درباره او بسازم که با همکاری همسر او به سرانجام رسید.

محقق ادامه داد: این مستند ۸۷ دقیقه ای و گفت وگو محور است. در این فیلم با «پری خانم» (پری دخت آور) همسر او، هومن صدر پسرخوانده بنان، کاوه دیلمی، سالار عقیلی، حریر شریعت زاده، مزدا انصاری، ایرج خواجه امیری و گروه موسیقی «دنگ شو» گفت وگو انجام دادم. بخش هایی از صحبت های استاد (محمدرضا) شجریان نیز که در جشن ۱۰۰ سالگی بنان مطرح شده بود نیز استفاده کردم.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4586/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

خلیل

حتما بایست از نظرات و راهنماییهای اکبر گلپایگانی استفاده شود

0

0

[1396/08/03 - 19:44]

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو