بازیگر سرشناس فرانسوی زندگی در این کشور را فاجعه دانست

بازیگر سرشناس فرانسوی زندگی در این کشور را فاجعه دانست
calendar یکشنبه 30 مهر 1396 در 16:58
آینه نیوز: بازیگر «گرین کارد» درباره زادگاهش فرانسه دیدگاه تندی دارد و خبرهای منتشر شده درباره دلیل پذیرفتن شهروندی روسیه را رد می‌ کند. او گفت: «بر خلاف آنچه خبرنگاران می‌ گویند من به دلیل مالیات اینجا را ترک نکردم. آنچه برای من قابل تحمل نبود شرایط فرانسه بود. این کشور حوصله‌ ام را سر می‌ برد اینکه می‌ بینم همه فرانسوی‌ ها به شدت اندوهگین هستند.»

آینه نیوز: ژرار دوپاردیو بازیگر سرشناس سینمای فرانسه مهاجران را تنها شانس اروپا دانست که به باور او دیگر هیچ درکی از فرهنگ ندارند. به گزارش خبرآنلاین، بازیگر مشهور سینما که قرار است کتابی با عنوان «هیولا» را روانه بازار کتاب کند، در سخنانی تند عنوان کرد: «مردم دیگر نه فرهنگ دارند نه هویت فرهنگی. افرادی که فرهنگ دارند پایین کشیده می‌ شوند.»  

دوپاردیو که همواره جنجال‌ ساز بوده و حتی گفته است فقط فیلم‌هایی را تماشا می‌کند که منتقدان نظر منفی نسبت به آن‌ها دارند، در ادامه تنها امید نجات فرهنگ در اروپا را مهاجران می‌ داند. بازیگر 68 ساله فرانسوی که سال 2013 شهروند روسیه شد، در این باره گفت: «مهاجران تنها شانس باقیمانده برای ما هستند. وقتی که در آینده همین مهاجران با جامعه آمیخته شوند. اکثریت‌های امروز هم روزگاری اقلیت بودند.»

بازیگر «گرین کارد» درباره زادگاهش فرانسه دیدگاه تندی دارد و خبرهای منتشر شده درباره دلیل پذیرفتن شهروندی روسیه را رد می‌ کند. او گفت: «بر خلاف آنچه خبرنگاران می‌ گویند من به دلیل مالیات اینجا را ترک نکردم. آنچه برای من قابل تحمل نبود شرایط فرانسه بود. این کشور حوصله‌ ام را سر می‌ برد اینکه می‌ بینم همه فرانسوی‌ ها به شدت اندوهگین هستند.»

ستاره سینمای فرانسه در ادامه افزود: «فرانسه کشور زیبایی است، اما مردم آن سردرگم و حیران هستند. زمانی که در فرانسه باشم ترجیح می‌ دهم در خانه بمانم و کتاب بخوانم. دوست ندارم از خانه بیرون بروم و فاجعه را تماشا کنم.»

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4558/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو