همایون شجریان از شایعه ازدواج با یک بازیگر در فضای مجازی تا انتشار آلبوم موسیقی در فضای واقعی!

همایون شجریان از شایعه ازدواج با یک بازیگر در فضای مجازی تا انتشار آلبوم موسیقی در فضای واقعی!
calendar یکشنبه 30 مهر 1396 در 14:11
آینه نیوز: شایعه و افترا و نفاق دست از سر فرهنگ و هنر این سرزمین برنمی دارد از انواع اتهامات به هنرمندان و نوشته های لجن آمیز مبنی بر فساد افراد مختلف گرفته تا شایعه همیشگی ازدواج یک هنرمند با هنرمند دیگر...و حال چند روزی است که شایعه ای در فضای مجازی شامل حال «همایون شجریان»؛ خواننده بی حاشیه موسیقی ایرانی شده است.

آینه نیوز: شایعه و افترا و نفاق دست از سر فرهنگ و هنر این سرزمین برنمی دارد از انواع اتهامات به هنرمندان و نوشته های لجن آمیز مبنی بر فساد افراد مختلف گرفته تا شایعه همیشگی ازدواج یک هنرمند با هنرمند دیگر...و حال چند روزی است که شایعه ای در فضای مجازی شامل حال «همایون شجریان»؛ خواننده بی حاشیه موسیقی ایرانی شده است. از انتشار خبر حاشیه دار ازدواج همایون شجریان با سحر دولتشاهی که در فضای مجازی دست به دست شد که بگذریم، باید به انتشار آلبوم جدید خواننده خوش صدای موسیقی اصیل ایرانی امیدوار بود؛ آلبوم موسیقی آینده «همایون شجریان» توسط «فردین خلعتبری»، آهنگسازی خواهد شد.

به گزارش مهر، فردین خلعتبری و همایون شجریان در آلبوم جدیدی که مراحل فنی آن به اتمام رسیده، با همراهی آنسامبل «ذاستا» چندین قطعه را برای علاقه مندان موسیقی ایرانی آماده کرده اند. این اثر به گفته سازندگانش در فضایی مینی مال تولید شده و با توجه به اینکه ارکستر در نظر گرفته شده یک کوارتت زهی است می تواند به عنوان یکی از متفاوت ترین آلبوم های همایون شجریان در حوزه خوانندگی به حساب آید.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4551/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو