فصل پُربار نقل و انتقالات از عرصه رسانه به کارمند اداری ادامه دارد!

جلسه معارفه منتقد پیشین و کارمند فعلی دولت برگزار شد

جلسه معارفه منتقد پیشین و کارمند فعلی دولت برگزار شد
calendar شنبه 29 مهر 1396 در 16:47
آینه نیوز: در سال های اخیر بر تعداد بسیاری از افرادی که از فعالیت رسانه ای به کارمندی در نهادهای مختلف رسیده اند، اضافه شده است که البته تعداد بسیار زیادی از آن ها با وجود سابقه اندک در عرصه رسانه به دلیل وجود رابطه با مسئولان نهادها به عنوان مسئول روابط عمومی انتخاب شدند.

آینه نیوز: جلسه معارفه مهرزاد دانش؛ منتقد اسبق و کارمند جدید وزارت ارشاد در دولت دوازدهم با حضور مسئولان مربوطه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد سُلگی، سرپرست معاونت امور فرهنگی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم معارفه مهرزاد دانش با اشاره به تغییرات پیش رو در دفتر چاپ و نشر، گفت: به دلیل انفکاک پاره‌ ای از وظایف دفتر چاپ و نشر و انتقال آن به وزارت صنعت، معدن و تجارت از چند ماه پیش اقداماتی در این راستا انجام شده که در همین مسیر ساختار اداره کل چاپ و نشر با تغییراتی همراه خواهد بود.

در ادامه این مراسم مهرزاد دانش به سخنرانی پرداخت و با تشکر از آنچه حسن اعتماد سُلگی و تائید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد، گفت: بر حسب اینکه برخی از وظایف منفک شده است، یک سری تغییر و تحولاتی صورت خواهد گرفت. در این مسیر نیازمند همکاری دوستان هستم و از همه دوستان برای این موضوع کمک می‌ طلبم.

مهرزاد دانش؛ منتقد با اخلاق سینمای ایران از جمله افرادی است که از عرصه نقادی و رسانه به سمت کارمندی در نهادهای دولتی رفته است. وی پیش از این نیز در معاونت فرهنگی ارشاد در دولت قبل با سیدعباس صالحی؛ وزیر فعلی ارشاد سابقه همکاری داشته است. به گزارش آینه نیوز، در سال های اخیر بر تعداد بسیاری از افرادی که از فعالیت رسانه ای به کارمندی در نهادهای مختلف رسیده اند، اضافه شده است که البته تعداد بسیار زیادی از آن ها با وجود سابقه اندک در عرصه رسانه به دلیل وجود رابطه با مسئولان نهادها به عنوان مسئول روابط عمومی انتخاب شدند.

البته مهرزاد دانش از جمله باسابقه های عرصه رسانه و نقد بوده که در سال های اخیر کماکان به این حرفه مشغول بوده است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4536/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو