واکنش «شاعر برره» و «بازیگر «زعفرانی» به قاب «قلیان»ی که از بازیکن آبی پوش به تصویردرآمد

واکنش «شاعر برره» و «بازیگر «زعفرانی» به قاب «قلیان»ی که از بازیکن آبی پوش به تصویردرآمد
calendar چهارشنبه 26 مهر 1396 در 10:53
آینه نیوز: این روزها قفل جنجال های فوتبالی به عکس هایی ثبت شده از قلیان سراها بسته شده است و هر چند روز عکسی واقعی و یا مجازی نمایانگر رونمایی از سلفی بازیکنان فوتبال با قُل قُل قلیان ها است!

آینه نیوز: این روزها قفل جنجال های فوتبالی به عکس هایی ثبت شده از قلیان سراها بسته شده است و هر چند روز عکسی واقعی و یا مجازی نمایانگر رونمایی از سلفی بازیکنان فوتبال با قُل قُل قلیان ها است! روزنامه خبر ورزشی نوشت: وریا غفوری؛ بازیکن بی حاشیه استقلال و ملی پوش تیم فوتبال ایران با یک عکس جنجالی، ناگهان سوژه اول فضای مجازی شد. دوشنبه به ناگهان تصویری از این بازیکن توسط پرسپولیسی ها منتشر شد که نشان می داد مشغول قلیان کشیدن است. به نظر می رسید او قربانی یک انتقامجویی شده است. پس از انتشار ویدئویی از محسن مسلمان در حال قلیان کشیدن، پرسپولیسی ها می خواستند به سنگر حریف حمله کنند و عکس وریا جوابی بود به آنها. در این عکس، دو بازیگر مطرح تلویزیون و سینما یعنی حسین سلیمانی و علی کاظمی هم دیده می شدند. به همین بهانه سراغ این دو بازیگر و البته وریا غفوری رفتیم تا واکنش آنها را منعکس کنیم.

علی کاظمی؛ بازیگری که با نقش «شاعر برره» معروفیت یافت در این باره گفت: فتوشاپه! علی کاظمی اولین کسی است که به این عکس واکنش نشان می دهد. او در این باره می گوید: «من این عکس را دیدم. اول از هر چیز باید بگویم بنده خودم پرسپولیسی هستم و چه شود که استقلالی ها را ببینم. همین یکشنبه شب پیش احمدزاده به بیمارستان رفتم تا به او سر بزنم. با استقلالی ها ارتباطی ندارم و چه شود که با هم ملاقات داشته باشیم و جایی یکدیگر را ببینیم.» کاظمی در پاسخ به این سوال که آیا تصویر واقعی است، چنین حرف هایی می زند: «نه، چنین عکسی اصلا صحبت ندارد و تصویر کاملا فتوشاپ است. شاید من وریا را فقط یک یا دو بار کلا دیده ام و اصلا یادم نیست که او را در چنین جایی دیده باشم. خیلی وقت پیش ما با هم ملاقات داشتیم.»

وریا: حاضرم تست بدهم وریا غفوری هم دومین نفری است که به این عکس واکنش نشان می دهد. او که بازیکن بی حاشیه ای است، می گوید: «اصلا عکس درست نیست و ساختگی است. هواداران در این مسئله شک نکنند. من اهل قلیان و سیگار و این مسائل نیستم، حاضرم هر جا که گفتند تست نیکوتین بدهم تا معلوم شود این عکس ساختگی است. متاسفانه یک سری آدم بیکار برایم دردسر درست کرده اند. برای این آدم های عقده ای متاسفم.»

حسین سلیمانی؛ بازیگری که به تازگی فیلم دفاع مقدسی «اروند» با بازی اش وارد شبکه نمایش خانگی شد و در سریال هایی چون «زعفرانی» هم بازی کرده است، عنوان داشت: خنده ام گرفت حسین سلیمانی دیگر بازیگر حاضر در عکس هم می گوید این عکس صحت ندارد. او در این باره می گوید: «به نظر شما این عکس واقعی است؟ به نظرم شما رسانه ای ها باید در این باره نظر بدهید. شما که با فوتبالیست ها از نزدیک در ارتباط هستید می توانید جواب بدهید. فتوشاپ بودن عکس کاملا تابلو و مشخص است. من کلا وریا غفوری را یک بار دیده ام. حالا چه شده که همان دفعه اول سر از سفره خانه در آورده ایم؟ به نظرم احمقانه است.»

سلیمانی استقلالی معتقد است هواداران هم نباید چنین عکسی را باور کنند: «عکس اصلا واقعی نیست. صحت ندارد. وقتی آن را دیده ام خنده ام گرفت. گفتم ولش کن. شما هم آن را جدی نگیرید. پرسپولیسی جماعت نباید این کار را می کردند.»

روز گذشته ملی پوش جناح راست تیم ملی هم درباره چنین عکسی گفته بود: «واقعا نمی دانم فوتوشاپ از این تابلوتر هم می شود؟ خنده دار است که حتی بخواهم در مورد آن توضیح بدهم. شلنگ را در دماغ من کرده اند و می گویند عکس برای خودت هست.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4507/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو