واکنش فعال جبهه انقلاب فرهنگی به «نادیده گی بازیگر پیشکسوت» در جشن تجلیل از قدیمی های سینما»؛

آقا اسدالله غصه نخور برادر

آقا اسدالله غصه نخور برادر
calendar چهارشنبه 26 مهر 1396 در 10:17
آینه نیوز:دیروز، روز تجلیل از بدلکاران پیشکسوت سینمای ایران در «خانه سینما» بود. روزی که بسیاری از قدیمی های شناخته شده و ناشناخته سینما که عمدتا از فعال ترین نقش آفرینان سینمای پیش از انقلاب بودند، مورد تقدیر قرار گرفتند. در روزی که از «پوری بنایی» تا «صفر کشکولی» تجلیل به عمل آمد، غیبت نام پیرمردی کوچک اندام خیلی به چشم خورد.

آینه نیوز: دیروز، روز تجلیل از بدلکاران پیشکسوت سینمای ایران در «خانه سینما» بود. روزی که  بسیاری از قدیمی های شناخته شده و ناشناخته سینما که عمدتا از فعال ترین نقش آفرینان سینمای پیش از انقلاب بودند، مورد تقدیر قرار گرفتند. در روزی که از «پوری بنایی» تا «صفر کشکولی» تجلیل به عمل آمد، غیبت نام پیرمردی کوچک اندام خیلی به چشم خورد. هنگامی که در میان همه تقدیرشده ها یکی از فعال ترین بازیگران سینمای ایران و کم کارترین بازیگر سال های اخیر سینما جایی نداشت؛ «اسدالله یکتا» گمشده جشن پیرهای سینما بود. اتفاقی که در پایان مجلس بزم، بغض بازیگر قدیمی را درآورد.

به گزارش آینه نیوز، نکته جالب توجه در این خصوص، واکنش یکی از افراد سینمایی و رسانه ای از جبهه انقلاب فرهنگی در قبال «نادیده گی اسدالله یکتا در جشن تقدیر شدگان» بود. «حسن شمشادی»؛ خبرنگار بین المللی که بیشتر در مناطق مرزی فعالیت دارد و در آثار مستند جنگی نیز نقش داشته است، در صفحه اینستاگرام به نقد برگزارکنندگان جشن تقدیر از سینماگران پیشکسوت پرداخت و نوشت: «آقا اسدالله غصه نخور برادر؛ چرخ گردون از این بازیها بسیار داره ، کاش من و ما و خیلیای دیگه یادمون نره که آسیاب به نوبت...»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4504/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو