محمداصفهانی دلیل عدم پخش صدایش در تیتراژ سریال «هاتف» را بدعهدی تلویزیون می داند

از جانب ما هیچ بدعهدی درکار نبود/ اعتبار کاری من هم زیر سوال رفت / تصمیم داریم قطعه «هاتف» را در آلبومی به گوش مخاطبان برسانیم

از جانب ما هیچ بدعهدی درکار نبود/  اعتبار کاری من هم زیر سوال رفت / تصمیم داریم قطعه «هاتف» را در آلبومی به گوش مخاطبان برسانیم
calendar شنبه 22 مهر 1396 در 10:11
آینه نیوز: تیتراژ سریال «هاتف» که قرار بود همراه با آواز «محمد اصفهانی» باشد بعد از گذشت چند روز از پخش این سریال شنیدنی نشد. خواننده پُرآوازه آوازه خوان ، دلیل این مساله را بدعهدی رسانه ملی در انجام تعهدات می داند.

آینه نیوز: تیتراژ سریال «هاتف» که قرار بود همراه با آواز «محمد اصفهانی» باشد بعد از گذشت چند روز از پخش این سریال شنیدنی نشد. خواننده پُرآوازه آوازه خوان در گفت و گو با سایت موسیقی ما، دلیل این مساله را بدعهدی رسانه ملی در انجام تعهدات می داند. محمد اصفهانی درباره قرار همکاری فی مابین چنین گفت: «از طریق آقای آرمان موسی‌ پور، آهنگساز متن سریال «هاتف»، مطلع شدم که دوستان قصد ارائه پیشنهاد جهت اجرای تیتراژ این مجموعه را به من دارند. لذا با تهیه ‌کننده، کارگردان و یکی از مدیران ارشد سیما فیلم درباره اصول اجرای این کار صحبت و توافق کردم. در آن ایام تنها حدود چهار پنج  روز به شروع سریال زمان داشتیم و آقای موسی ‌پور درگیر نوشتن و ضبط موسیقی متن بود. به همراه ایشان و تهیه ‌کننده سریال جلسه ‌ای داشتیم و به این نتیجه رسیدیم که توسط یک اکیپ جداگانه تیتراژ را کار کنیم. زمانی که این توافق انجام شد، همکاری من با آقای علیرضا افکاری شکل گرفت و روی غزلی از مرحوم حسین منزوی اثری را تولید کردیم که به زعم خودمان کار زیبایی هم شد.»

خواننده «حسرت» ادامه داد: «متأسفانه قول و قراری که در ابتدا گذاشته بودیم توسط تهیه‌ کننده عملی نشد. به همین دلیل ما هم نتوانستیم اثر را به آنها تحویل دهیم. خدمت مخاطبان عزیزی که کارهای من را پیگیری می ‌کنند باید اعلام کنم که از جانب ما هیچ بدعهدی درکار نبوده  و کار به موقع آماده شد، اما طرف مقابل به خاطر مشکلات مالی که داشت نتوانست علیرغم میلش به تعهدات خود عمل کند. این اثر، خوشبختانه کار خوبی شده و تصمیم داریم که آن را در آلبومی به گوش مخاطبان برسانیم.»

محمد اصفهانی که روزگاری از جمله خوانندگان موردپسند صدا و سیما برای حضور در برنامه ها و جشن ها بوده است، لب به انتقاد از وضعیت امروز تلویزیون گشود و گفت: «صدا و سیما و تهیه ‌کنندگانش قبلاً یکی از امن‌ ترین‌ ها در ایفای تعهداتشان بودند اما متأسفانه بی اعتمادی نسبت به شرایط مالی این رسانه روز به روز در حال گسترش است. از مدیران این رسانه می‌ خواهم جلوی چنین اتفاقاتی را بگیرند چون این مساله‌ مهم هزینه‌ های زیادی را در دراز مدت به آنها تحمیل خواهد کرد که طلیعه آن را هم اکنون نیز شاهد هستیم. الان با این حواشی؛ اعتبار کاری من هم زیر سوال رفته و باید برای پرسشگران و مخاطبانم ابهامات به وجود آمده را روشن کنم. تکرار چنین اتفاقاتی ضررهای غیرقابل جبرانی برای رسانه خواهد داشت که فکر می ‌کنم به دلیل برخورداری از بودجه دولتی و عدم حضور در دایره رقابت و هماوردی ظاهراً برایشان اهمیتی هم ندارد ولی قطعا امنیت و آسایش کاری را از کسانی که قرار است با صدا و سیما همکاری کنند سلب می کند.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4423/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو