روابط عمومی نمایشی پُرحاشیه نسبت به یک گزارش واکنش نشان داد

«دولت ضعیفه» حال خرابی دارد!

«دولت ضعیفه» حال خرابی دارد!
calendar سه شنبه 18 مهر 1396 در 16:22
آینه نیوز: روابط عمومی گروه نمایش تجربه نو نسبت به انتشار یک گزارش واکنش نشان داد. به گزارش تسنیم، در پی انتشار گزارشی با عنوان «جنجالهای خطرناک آقای کارگردان و دودی که به چشم اهالی تئاتر می ‌رود»، ‌روابط عمومی گروه نمایش تجربه نو مطلبی تند نوشت!

آینه نیوز: روابط عمومی گروه نمایش تجربه نو نسبت به انتشار یک گزارش واکنش نشان داد. به گزارش تسنیم، در پی انتشار گزارشی با عنوان «جنجالهای خطرناک آقای کارگردان و دودی که به چشم اهالی تئاتر می ‌رود»، ‌روابط عمومی گروه نمایش تجربه نو نوشت:

«در پی انتشار یادداشتی با عنوان «جنجالهای خطرناک آقای کارگردان و دودی که به چشم اهالی تئاتر می‌رود» در تاریخ 17 مهر در خبرگزاری وزین تسنیم توضیحات زیر جهت تنویر افکار عمومی ارسال می‌گردد و انتظار می‌رود برابر قانون 23 مطبوعات نسبت به انتشار آن در همان شرایط اقدام لازم به عمل آید.

نگارنده محترم در خصوص واقعیت ورود عده‌ای به اتاق گریم نمایش الیورتویست و آسیب رساندن به خودروی تهیه ‌کننده نمایش راپورتهای دکتر مصدق از سر ناآگاهی و بی ‌اطلاعی ایجاد شبهه نموده و آن را نوعی شانتاژ خبری اعلام نموده است در حالی که‌ ای کاش ایشان قبل از نگارش این یادداشت با کارگردان نمایش در خصوص واقعیت چنین اتفاقاتی تماس می‌ گرفت تا اسناد و مدارک و صورت جلسه اتفاقات با دستگاه انتظامی و نماینده شورای نظارت به رویت ایشان می‌رسید و چنین حق را باطل جلوه نمی‌ داد.

نگارنده به این مقدار از قلب واقعیت اکتفا نکرده و پای رئیس دولت اصلاحات را نیز به میان کشیده است. کمترین کار یک خبرنگار صادق این است که با مطالعه بنویسد لذا نگارنده را به پرسش خبرنگاران و پاسخ جناب آقای جعفری دولت ‌آبادی در هشتمین نشست دادستانی تهران بر علل عدم حضور رئیس دولت اطلاحات برای نمایش راپورتهای شبانه دکتر مصدق ارجاع می‌ دهم و نگارنده را به تقوا در نگارش و صداقت با مخاطب دعوت می ‌کنیم.

در خصوص ادعای نگارنده مبنی بر عدم واقعیت دعوت از نمایش الیورتویست برای اجرا در ژاپن با اعلام اینکه اعتبار دعوت نامه کماکان به قوت خود باقی است، این آمادگی را داریم که چناچه نگارنده هزینه‌های این سفر را تقبل نماید به عنوان تهیه‌ کننده ایشان را معرفی و شاید به صورت درست و حرفه‌ای بستری ایجاد شود (نه از طریق اتهام ‌زنی)؛ بلکه از طریق عرصه پاک و منزه هنر این یادداشت‌نویس جویای نام کمی بیشتر دیده شود.

ضمن قدر نهادن به دغدغه ‌های نگارنده در وصول یا عدم وصول مطالبات عوامل نمایش راپورتهای شبانه دکتر مصدق از سوی تهیه کننده نمایش، پاسخ ادعاهای نگارنده را بر اساس اصول حرفه‌ای به عهده تهیه کننده نمایش راپورتهای شبانه دکتر مصدق می ‌گذارم.

در پایان لازم به ذکر است وقتی نمایش راپورتهای شبانه دکتر مصدق برای اخذ مجوز توسط شورای عالی خوانده می شود و چند بار بازبینی می دهد و موضوع تا تغییر نام نمایش، حذف بخشهای از نمایش و اتفاقات متعدد دیگر پیش می ‌رود، آیا این شانتاژبازی است ؟ بهتر است بدانید اگر حمایت ‌های همه جانبه جناب آقای شفیعی مدیرکل محترم مرکز هنرهای نمایشی و درایت جناب آقای علی عابدی مدیر محترم تماشاخانه سنگلج نبود هرگز نمایش میراث نوشته استاد بهرام بیضایی به روی صحنه نمی ‌رفت؛ زیرا 4 ماه به دنبال مجوز اجرا بودیم و هیچ نگفتیم و در سکوت کارها را پیش بردیم این هم از منظر نگارنده شانتاژبازی است!

 شما نمی‌ خواهد برای جناب آقای حسین پارسایی احساس نگرانی کنید و نسخه بپیچید. ایشان هنرمند و مدیر شجاع و جسوری هستند که در هیاهوی انتخابات دولت دوازدهم همراه رئیس جمهور محترم و کاروان هنرمندان وارد شهر مقدس مشهد الرضا شد و همصدا با میلیونها ایرانی فریاد دوباره ایران-دولت تدبیر و امید را سر داد، شما بهتر است به جای نگرانی برای نرفتن دود به چشم اهالی تئاتر، آتش بیار معرکه نشوید و پیشنهاد می‌کنم امروز بروید سایت تیوال و بلیت نمایش دولتِ ضعیفه را بخرید تا بفهمید چقدر حال روزنامه ‌نگار و میرزا بنویس نمایش دولتِ ضعیفه خراب است.»

لازم به ذکر است بعد از حاشیه ی پیش از اجرای نخست نمایش «دولت ضعیفه» که بازبینی را به دنبال داشت، این نمایش شب گذشته در تماشاخانه ایرانشهر آغاز به کار کرد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4392/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو