آیا «وقت بودن» سریال «نفس» برای «جلیل سامان» به پایان رسیده است؟!

آیا «وقت بودن» سریال «نفس» برای «جلیل سامان» به پایان رسیده است؟!
calendar سه شنبه 18 مهر 1396 در 16:07
آینه نیوز: فصل نخست سریال «نفس» با همه حواشی و نقدها و نظرها که همگی یک نقطه اشتراک «مبنی بر چگونگی نمایش حجاب بازیگران زن» داشت، به پایان رسید و در میان همه اخبار و حواشی اعلام شد که فصلی دیگر در راه است. شرایطی که تنها در حد آرزوی سازنده اش بوده و در واقعیت هنوز رنگ و رویی ندارد. از سویی تازه ترین مطلب «جلیل سامان» حداقل در ظاهر نشان از ناامیدی برای ادامه ی نفس کشیدن دارد!

آینه نیوز: فصل نخست سریال «نفس» با همه حواشی و نقدها و نظرها که همگی یک نقطه اشتراک «مبنی بر چگونگی نمایش حجاب بازیگران زن» داشت، به پایان رسید و در میان همه اخبار و حواشی اعلام شد که فصلی دیگر در راه است. شرایطی که تنها در حد آرزوی سازنده اش بوده و در واقعیت هنوز رنگ و رویی ندارد. از سویی تازه ترین مطلب «جلیل سامان» حداقل در ظاهر نشان از ناامیدی برای ادامه ی نفس کشیدن برای «نفس» دارد!

به گزارش آینه نیوز، لحظاتی پیش «جلیل سامان» در کانال شخصی خود که «وقت بودن» نام دارد، در خصوص این موضوع نوشت: «فصل دوم سریال نفس همچنان در صدا و سیما بلاتکلیف است با این وصف من هم رغبتی برای ادامه آن ندارم و ترجیح می دهم وارد فضاهای جدیدی شوم نفس بدون فصل دوم هم کار کاملی است. در این فرصت موفق شدم رمان وقت بودن را بازنویسی کنم تا برای چاپ پنجم با ویرایش جدید وارد بازار نشر شود حدود یک سوم به حجم کتاب افزوده شد.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4391/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو