پاسخ روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد به شایعه همخوانی بانوان در نمایش مذهبی «بهاره رهنما»

تصویر منتشر شده هیچ ربطی به اجرای «خورشید های همیشه» ندارد

تصویر منتشر شده هیچ ربطی به اجرای «خورشید های همیشه» ندارد
calendar سه شنبه 18 مهر 1396 در 12:24
آینه نیوز: باز هم «بهاره رهنما» دچار حواشی شد و این بازیگر که این روزها نمایش مذهبی «خورشیدهای همیشه» را در سالن تئاتر شهرزاد به صحنه می برد، مورد نقد غیرمنصفانه برخی قرار گرفته است. به گزارش آینه نیوز، روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد در ارتباط با نقد اخیر، جوابیه ای اعتراضی را منتشر ساخت که با عنوان «چشم ها را باید شست»، پاسخی به نقد صورت یافته درباره تک خوانی بانوان در نمایش «خورشیدهای همیشه» می باشد.

سرویس آینه نیوز: باز هم «بهاره رهنما» دچار حواشی شد و این بازیگر که این روزها نمایش مذهبی «خورشیدهای همیشه» را در سالن تئاتر شهرزاد به صحنه می برد، مورد نقد غیرمنصفانه برخی قرار گرفته است. به گزارش آینه نیوز، روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد در ارتباط با نقد اخیر، جوابیه ای اعتراضی را منتشر ساخت که با عنوان «چشم ها را باید شست»، پاسخی به نقد صورت یافته درباره تک خوانی بانوان در نمایش «خورشیدهای همیشه» می باشد.

متن نامه روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد این چنین است:

«به نام خداوند رحمان- ضمن تسلیت شهادت امام اخلاق، حسین بن علی(ع)، متاسفانه امروز با نقدی غیرمنصفانه روبرو شدیم که علیرغم میل باطنی، ما را بر آن داشت تا این یادداشت را تحریرکنیم. به این امید که اندکی منصف باشیم و راست‌گویی را سرلوحه زندگی خویش قرار دهیم.

1- نمایش «خورشید های همیشه» نمایشی مذهبی است در رثای مظلومیت سرور و سالار شهیدان حسین بن علی(ع) از زبان سه بانوی بزرگوار، حضرت زینب (س)، ام البنین و رباب (س)، نمایشی شاعرانه که شیفتگی این سه بانوی با عزت را به امام شهیدان بازگو می ‌کند. مدیریت پردیس تئاتر شهرزاد به احترام این روزها  و شب‌ های عزا موافقت خود را با اجرای این نمایش اعلام و دست به تولید این اثر زد تا در راستای ترویج فرهنگ عاشورایی در میان خیل جوانان دوست دار اهل بیت کاری هر چند ناچیز کرده باشد.

2- روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد ضمن ابراز تأسف از انتشار فیلمی کوتاه از اینستاگرام شخصی عوامل نمایش در خبر منتشر شده، این عمل را تقبیح کرده و اعلام می ‌دارد که ای کاش دوستان نمایش را می دیدند و بعد دست به خبرسازی جعلی می ‌زدند، زیرا تصویر منتشر شده هیچ ربطی به اجرای «خورشید های همیشه» ندارد و صرفا تصویری است از مراحل ضبط یک موسیقی آوایی در یک استودیوی صدابرداری که متاسفانه در اقدامی هماهنگ نشده بعضی از اعضای گروه برای دعوت از دوستان خود برای دیدن نمایش در فضای مجازی «شخصی» منتشر کرده‌اند.

3- گروه اجرایی و روابط عمومی این پردیس تئاتر به همین بهانه فرصت را مغتنم شمرده و از مسئولین و مخاطبان عزیز تئاتر که دل درگرو عشق به امام حسین (ع) و یاران وفادارش دارند دعوت می‌کند تا از نمایش مذهبی و شاعرانه «خورشیدهای همیشه» دیدن کنند. خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند. انشاالله»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4383/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو