نیاز به توجه و تامل بیشتر برای فصلی دیگر است

«شهرزاد» از آخرین ایستگاه قطار فصل دوم پیاده شد

«شهرزاد» از آخرین ایستگاه قطار فصل دوم پیاده شد
calendar دوشنبه 17 مهر 1396 در 12:31
آینه نیوز: چه خوب می شد که عوامل درگیر با پروژه «شهرزاد» و به خصوص نویسندگان و کارگردان کاربلد این سریال قدری درنگ می کرد و با تمرکز به نقاط ضعف و آسیب شناسی فصل دوم سریال با قدرتی بیشتر به سراغ فصلی تازه می رفت. با این حال امید می رود با همه پستی ها و بلندی ها و همه حواشی و هواداران و بدخواهان مجموعه سریال «شهرزاد»، شاهد تولید و ارائه سریالی قدرتمندتر در فصل سوم برای مردمی باشیم که به شدت احساس کمبود از وجود سریال های مطلوب وطنی می کنند.

آینه نیوز:  آخرین قسمت فصل دوم سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی در مدت زمانی۹۰ دقیقه ای صبح امروز(دوشنبه) در شبکه نمایش خانگی عرضه شد.

 قسمت پانزدهم فصل دوم شهرزاد، به دلیل مقارن بودن با ایام شهادت اباعبدالله الحسین(ع)، با یک هفته تاخیر، صبح امروز توسط شرکت تصویرگستر پاسارگاد عرضه شد و این در حالی است که تصویربرداری فصل سوم سریال نیز همزمان با پخش فصل دوم ادامه دارد.

به گزارش آینه نیوز، 2 فصل ارائه شده ی «شهرزاد» با وجود همه نقاط ضعفی که نیاز به طرح و بحث دارد، یکی از بهترین آثار ارائه شده در شبکه نمایش خانگی و به بیانی کامل تر، بهترین و کم عیب ترین اثر تولیدی در میان همه آثار سریالی است و اگر در مقام قیاس با آثار نازل تلویزیونی قرار گیرد، یک سر و گردن بالاتر است. اما نقاط قوت مجموعه سریالی «شهرزاد» که مهم ترین عاملش استخوان بندی درست این سریال از ابتدای شکل گیری اش بود، نباید باعث شود که بخش دیگر ماجرا یعنی حفره ها و ضعف ها توسط گروه سازنده و حامیان و طرفداران بسیار «شهرزاد» نادیده انگاشته شود.

آن چه پیدا است این همه شتاب برای تولید فصل سوم سریال «شهرزاد» جز نگاهی تجاری نمی تواند دلیل دیگری داشته باشد و چه خوب می شد که عوامل درگیر با پروژه «شهرزاد» و به خصوص نویسندگان و کارگردان کاربلد این سریال قدری درنگ می کرد و با تمرکز به نقاط ضعف و آسیب شناسی فصل دوم سریال با قدرتی بیشتر به سراغ فصلی تازه می رفت. با این حال امید می رود با همه پستی ها و بلندی ها و همه حواشی و هواداران و بدخواهان مجموعه سریال «شهرزاد» و همه تفاسیر غیرهنری که از ابتدای شکل گیری این مجموعه توسط برخی گروه های مشخص شکل گرفت، شاهد تولید و ارائه سریالی قدرتمندتر در فصل سوم برای مردمی باشیم که به شدت احساس کمبود از وجود سریال های مطلوب وطنی می کنند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4366/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو