مسیر متناقض پدر و پسرهایی در عرصه موسیقی و دین!

مسیر متناقض پدر و پسرهایی در عرصه موسیقی و دین!
calendar یکشنبه 16 مهر 1396 در 16:00
آینه نیوز: نکته ای که در مراسم وداع با خواننده تازه درگذشته بیشتر توجه کاربران را به خود جلب کرد حضور حجت الاسلام والمسلمین ذاکری بود که در مراسم تشییع پیکر فرزندش؛ «حامد هاکان» شرکت کرده بود. در مراسمی که بدون حضور 2 «محسن» شناخته موسیقی و از دوستان قدیم «هاکان» برگزار شد و محسن چاووشی و محسن یگانه اگر چه با انتشار مطالبی کوتاه در فضای مجازی نسبت به درگذشت همکار سابق خود اظهار تاثر کردند، اما غایبان مهم آخرین وداع با خواننده جوان موسیقی پاپ بودند.

آینه نیوز: یکی از خبرنگاران حوزه موسیقی با انتشار عکسی از پدر «حامد هاکان»؛ خواننده تازه درگذشته نوشت: «‏ایشان حاج آقا ذاکری پدر ⁧حامد هاکان(ذاکری) از روحانیون با نفوذ شهر ری هستند. هاکان سختی های زیادی را برای ادامه مسیرش در خوانندگی داشت.»


حامد هاکان

در این ارتباط باشگاه خبرنگاران جوان گزارش داد که مراسم تشییع حامد هاکان (ذاکری) روز جمعه در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی در شهر ری برگزار شد. این خواننده که موفق به کسب مجوز برای انتشار قانونی آثارش نشده بود و بعد از چند سال بیماری چندی پیش به دلیل ایست قلبی درگذشت، فرزند یکی از روحانیون شناخته شده است.

در واقع نکته ای که در این مراسم توجه کاربران را به خود جلب کرد حضور حجت الاسلام والمسلمین ذاکری بود که در مراسم تشییع پیکر فرزندش؛ «حامد هاکان» شرکت کرده بود. در مراسمی که بدون حضور 2 «محسن» شناخته موسیقی و از دوستان قدیم «هاکان» برگزار شد و محسن چاووشی و محسن یگانه اگر چه با انتشار مطالبی کوتاه در فضای مجازی نسبت به درگذشت همکار سابق خود اظهار تاثر کردند، اما غایبان مهم آخرین وداع با خواننده جوان موسیقی پاپ بودند.


آیت الله خزعلی

به گزارش آینه نیوز، عکس بحث برانگیز پدر روحانی «حامد هاکان» در مراسم تشییع پیکر پسر خواننده اش، از مسیر متناقض پدر و پسرهایی در عرصه موسیقی و دین خبر می دهد که پیش از این هم سابقه داشته است. چنان که محمد حسین خزعلی با نام هنری «سمیر زند»؛ فرزند ابوالقاسم خزعلی؛ روحانی شناخته شده عالم سیاست در دهه های پیش بوده است. «سمیر زند» که بعد از هیاهوی خبری از طریق اجرای چند اثر مشترک با «حبیب محبیان» مدتی است که فعالیتش خاموش شده است، متعلق به یک خانواده خاص سیاسی با گرایشاتی کاملا متناقض است.


سمیر زند در کنار حبیب

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4346/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو