بازیگر مجموعه «دورهمی» از وجود «مافیا» گفت و به نقش «پول» در جدایی اش از برنامه «مدیری» اشاره کرد

بازیگر مجموعه «دورهمی»  از وجود «مافیا» گفت و به نقش «پول» در جدایی اش از برنامه «مدیری» اشاره کرد
calendar یکشنبه 16 مهر 1396 در 11:44
آینه نیوز: یکی از اهالی «دورهمی» به نقد فضای فنی و رفتاری برای انتخاب «بازیگر» در سینما و تلویزیون ایران پرداخت و اشاره ای نیز به بازی بد یک بازیگر در فیلم تهمینه میلانی داشت.

آینه نیوز: یکی از اهالی «دورهمی» به نقد فضای فنی و رفتاری برای انتخاب «بازیگر» در سینما و تلویزیون ایران پرداخت و اشاره ای نیز به بازی بد یک بازیگر در فیلم تهمینه میلانی داشت.

به گزارش روابط عمومی برنامه «فرمول یک»، هنگامی که «محمد نادری» در اولین قسمت از فصل جدید این برنامه به بحث درباره مقوله بازیگری پرداخت، گریزی هم به یکی از بازی های بد سینمایی داشت و گفت: «چرا در فیلمی مثل «زیر سقف دودی» که این روزها روی پرده است کسی بازی می کند که هیچ اکت و ویژگی ندارد. آیا این توهین به شعور مخاطب نیست؟»

بازیگر مجموعه تلویزیونی «دورهمی» با اشاره به وجود مافیا در انتخاب بازیگران گفت: «من وقتی بخواهم تئاتری روی صحنه ببرم، برای انتخاب بازیگران آن به کسی فکر می کنم که یا بازی اش را دیده ام یا با او مراوده دارم. اما برخی می گویند بعضی از نقشها در مهمانی ها بسته می شود یا آدم‌ هایی هستند که در یک دایره مشخص انتخاب می کنند.» وی افزود: «من اهل مهمانی رفتن نیستم اما اگر خوش بگذرد چرا نروم.»

این بازیگر در پاسخ به سوال ضیاء درباره دلیل جدایی اش از «دورهمی» توضیح داد: «درباره جدایی ام از «دورهمی» اینطور بود که تا شروع فاز بعدی چند ماهی طول کشید و برخی از ما درگیر کارهای دیگری شده بودیم. من ترجیحم این بود که در این فضا ادامه ندهم. چون ابتدا که برای این کار صحبت کرده بودیم فضای کار به نحو دیگری بود. البته در ابتدا کارگردان کار آقای مدیری عزیز و دوست داشتنی نبودند. من با دو نفر خیلی دوست داشتم کار کنم که افتخار همکاری با هر دو نصیبم شد؛ سروش صحت و مهران مدیری. درباره جدایی از «دورهمی» مسائل مالی هم وجود داشت.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4340/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو