«سرزمین کهن»، «سرزمین مادری» و «بی سرزمین»!

تیم «کمال» پشت درب سازمان!

تیم «کمال» پشت درب سازمان!
calendar یکشنبه 16 مهر 1396 در 08:52
آینه نیوز: انگار تغییر مدیریت رسانه ملی و تغییر نام فیلم و تغییر بخشی از محتوای سریال نیز نتوانست آرامش را به «سرزمین کهن» وارد کند و برخلاف تبلیغات نسبتا زیادی که برای روی آنتن رفتن سریال پُربازیگر «کمال تبریزی» در هفته گذشته صورت یافت، سریال فوق جمعه شب پخش نشد.

سرویس تلویزیون آینه نیوز: انگار تغییر مدیریت رسانه ملی و تغییر نام فیلم و تغییر بخشی از محتوای سریال نیز نتوانست آرامش را به «سرزمین کهن» وارد کند و برخلاف تبلیغات نسبتا زیادی که برای روی آنتن رفتن سریال پُربازیگر «کمال تبریزی» در هفته گذشته صورت یافت، سریال فوق جمعه شب پخش نشد.

به گزارش آینه نیوز، در روزهای اخیر برخی از برنامه های اعلام شده رسانه ملی دستخوش تغییرشد که نمونه ای از آن تغییر در پخش برخی از آثار قدیمی «جمشید هاشم پور» در شبکه نمایش بود، اما مهم ترین اتفاق اخیر در رسانه ملی عدم پخش سریال «سرزمین کهن» و به عبارتی «سرزمین مادری» بوده است. سریالی که قرار بود بعد از پشت سرگذاشتن همه حواشی چند سال پیش طی تغییراتی در داستان و بازیگرانش و با تغییر نام از «سرزمین کهن» به «سرزمین مادری» روز جمعه 14 مهرماه از سرگرفته شود اما باز هم پخش آن به تعویق افتاد، بدون این که در یک روز اخیر توضیحی از سوی روابط عمومی رسانه ملی در این باره صورت بگیرد تا علیرغم تبلیغات انجام شده و اعلام قبلی سازمان مبنی بر روی آنتن رفتن «سرزمین مادری»، این مجموعه پُرهزینه باز هم در حاشیه ها اسیر شده و به پخش نرسد.

نکته دیگر درباره سریال مناسبتی «هاتف» است که طبق اعلام رسانه ملی قرار بود از شنبه 15 مهرماه روی آنتن برود اما درباره پخش به موقع این سریال در ماه محرم هم حرف و حدیث هایی مبنی بر عدم رسیدن به پخش به دلیل درگیربودن در تولید وجود دارد. البته تهیه کننده سریال «هاتف»، عدم پخش سریال در شب گذشته را مشکل فنی اعلام کرده و باید دید این مساله تا امشب قابل رفع خواهد بود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4332/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو