تمدید شرکت در نمایشگاه بین المللی پوستر با عنوان «نسل کشی مذهبی در میانمار»

تمدید شرکت در  نمایشگاه بین المللی پوستر با عنوان «نسل کشی مذهبی در میانمار»
calendar چهارشنبه 12 مهر 1396 در 09:18
آینه نیوز: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نمایشگاه بین المللی پوستر با عنوان «نسل کشی مذهبی در میانمار» تا پایان روز ۱۵ مهرماه تمدید شد.

آینه نیوز: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نمایشگاه بین المللی پوستر با عنوان «نسل کشی مذهبی در میانمار» تا پایان روز ۱۵ مهرماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، پیش از این مهلت ارسال آثار در فراخوان نمایشگاه بین المللی پوستر نسل کشی مذهبی در میانمار 10 مهرماه اعلام شده بود که در اعلان جدید این فرصت تا 15 مهرماه تمدید شده است. سید مسعود شجاعی طباطبایی، مدیر مرکز تجسمی حوزه هنری اعلام کرد: با توجه به تقارن مهلت ارسال آثار با دهه اول محرم و سالروز واقعه کربلا  و حضور احاد مردم و هنرمندان در مراسم سوگواری سالار شهیدان اباعبدالله الحسین و شهیدان کربلا،  تصمیم برآن شد تا چند روز دیگر به مهلت ارسال آثار افزوده شده و این امکان برای آن دسته از هنرمندانی که قصد شرکت در این انتقاد هنری را دارند فراهم شود تا آثار خود را به دبیرخانه نمایشگاه ارسال نمایند.

بنابراین گزارش، فراخوان نمایشگاه بین المللی پوستر «نسل کشی مذهبی در میانمار» با  محورهای موضوعی: سکوت رسانه های غربی و مجامع و سازمان‌های مدافع حقوق بشر درباره کشتار مسلمانان میانمار، آنگ سان سوچی؛ جایزه صلح نوبل، نسل کشی قومی و مذهبی در میانمار  توسط  مرکز تجسمی حوزه هنری و انجمن تجسمی روایت فتح، با هدف محکومیت جنایات سازمان یافته علیه مردم مظلوم میانمار اعلان عمومی شده است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4290/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو