نسبت و عکس العمل اهالی هالیوود به واقعه تروریستی لاس وگاس

از کشته و زخمی شدن اعضای کمپانی دیزنی در تیراندازی تا عکس العمل خالق آثار وحشت به حادثه ای وهمناک

از کشته و زخمی شدن اعضای کمپانی دیزنی در تیراندازی تا عکس العمل خالق آثار وحشت به حادثه ای وهمناک
calendar سه شنبه 11 مهر 1396 در 13:54
آینه نیوز: شماری از چهره‌ های سرشناس هالیوودی به مرگبارترین تیراندازی تاریخ آمریکا که جان بیش از ۵۰ تن را در لاس‌ وگاس گرفت واکنش نشان دادند و بی‌ عملی کنگره در کنترل اسلحه را محکوم کردند.

آینه نیوز: شماری از چهره‌ های سرشناس هالیوودی به مرگبارترین تیراندازی تاریخ آمریکا که جان بیش از ۵۰ تن را در لاس‌ وگاس گرفت واکنش نشان دادند و بی‌ عملی کنگره در کنترل اسلحه را محکوم کردند. به گزارش مهر و به نقل از اسکرین دیلی، باب ایگر مدیرعامل و رییس کمپانی دیزنی اعلام کرد که یکی از اعضای این کمپانی در تیراندازی لاس وگاس کشته و یک تن دیگر مجروح شده‌ است. وی افزود: ما به ویژه برای از دست دادن یکی از اعضای دیزنی در کالیفرنیا یعنی کری بارنت سوگواریم که از سابقه همکاری ۱۰ ساله با این کمپانی برخودار بود و از دوستان و همکاران عزیزمان بود.

استیون کینگ؛ نویسنده قهار داستان های وحشت که نوشته های ادبی اش به اقتباس های سینمایی مهمی مانند فیلم «درخشش» منتهی شده است، درباره حادثه تروریستی لاس وگاس گفت: با همه آنهایی که در این خشونت وحشتناک ترس را شب پیش در لاس وگاس حس کردند ابراز همدردی می‌کنم. ما با شماییم.

در این سانحه مرگبار استیون پوداک از طبقه سی و دوم هتلی شروع به تیراندازی به جمعیتی کرد که برای شرکت در یک کنسرت موسیقی در پایین هتل گرد آمده بودند و ضمن کشتن بیش از ۵۰ تن، بیش از ۴۰۰ نفر را مجروح کرد.

مارک روفالو بازیگر در توییتی نوشت: این روزی جانکاه است. جانکاه است که ببینی چنین اتفاق‌هایی دوباره و دوباره تکرار می‌شود. جانکاه است که ببینی روح‌های عزیزی جان‌شان را برای عشق ماشینی به خشونت از دست داده‌اند. جانکاه است که می‌بینی نمی‌توانی هیچ کاری برای تحت کنترل درآوردن این خشونت انجام بدهی. ایوا دوورنای کارگردان نوشت: گرگ تنها. تیرانداز محلی. مردی مسلح. هیچ و همه چی اما یک تروریست. شگفتم که چرا؟ کلویی گارسیا مورتز بازیگر در توییتی نوشت: دلم با همه آنهایی است که در این رویداد آسیب دیده‌اند.

جیسون آلدین که خواننده کانتری آمریکایی است و در زمانی که تیرانداز شروع به شلیک کرد در حال اجرای برنامه در همان کنسرت بود، نوشت: امشب فراتر از وحشت بود. هنوز نمی‌دانم باید چه بگویم اما حال من و گروهم خوب است. با همه آنهایی که درگیر این ماجرا شده‌اند ابراز همدردی می‌کنم. نیل پاتریک هریس بازیگر سینما و تلویزیون نیز نوشت: نمی‌توانم فکرم را از اتفاقی که در وگاس افتاده رها کنم. ابراز همدردی شدید با همه بازماندگان و آسیب دیدگان.

جاش گد بازیگر نوشت: کنگره گرامی، الان زمانی نیست که به سکوت شما را نیاز داشته باشیم. در این لحظه به واکنش شما نیاز داریم. همین حالا.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4285/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو