مدیرعامل خانه تئاتر خبر داد؛

ساختمان جدید خانه تئاتر بعد از ایام محرم و صفر افتتاح می شود

ساختمان جدید خانه تئاتر بعد از ایام محرم و صفر افتتاح می شود
calendar دوشنبه 10 مهر 1396 در 11:28
آینه نیوز: مدیرعامل خانه تئاتر از افتتاح ساختمان جدید خانه تئاتر پس از پایان ماه‌های محرم و صفر خبر داد.

آینه نیوز: مدیرعامل خانه تئاتر از افتتاح ساختمان جدید خانه تئاتر پس از پایان ماه‌های محرم و صفر خبر داد. «اصغر همت» در گفت‌وگویی با ایسنا درباره‌ی زمان انتقال خانه تئاتر به ساختمان جدید که از اواخر سال ۹۵ چند بار با تغییر و تعویق زمانی همراه بوده، بیان کرد: در نظر داریم بعد از محرم و صفر و در آذرماه نقل و انتقال به ساختمان جدید را انجام دهیم، البته باز هم امیدواریم مشکلات گمرکی حل شود و صندلی‌های خریداری شده از ایتالیا برسد تا این کار به تاخیر نیفتد.

او با اشاره به اینکه مسئولان قول همکاری داده‌اند، درباره‌ اینکه آیا مشکل اعتباری برای تکمیل ساختمان وجود ندارد؟ گفت: در دوره‌ی وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی، آقای صالحی امیری برای تمام شدن ساختمان رقمی را کمک کردند و تلاش شد برهمان اساس کارها پیش برده شود.

به گزارش ایسنا، در حال حاضر حدود یک دهه است که خانه تئاتر در ساختمانی در اطراف چهارراه ولیعصر (عج) واقع شده و در این سال‌ها مهلت حضور اهالی خانه تئاتر در این ساختمان مرتب تمدید شده است. طبق آنچه مسئولان خانه تئاتر اعلام می‌کردند به نظر می‌رسید سال ۹۵ آخرین سال استقرار خانه تئاتری‌ها در یکی از طبقات یک پاساژ تولیدی باشد، اما این زمان یک سال دیگر هم توسط شهرداری تمدید شد و از ابتدای امسال تلاش‌هایی برای افتتاح ساختمان جدید در خیابان سمیه صورت می‌گیرد.

در ساختمان جدید بخش‌های مختلفی درنظر گرفته شده از جمله سالن نمایش که یک بلک باکس حدود ۲۰۰ متری با ظرفیت ۱۸۰ تا ۲۰۰ تماشاگر است. در این سال‌ها بیشترین مسئولیت پیگیری‌های‌ ساختمان جدید خانه تئاتر برعهده‌ی ایرج راد  ـ مدیرعامل پیشین ـ بوده و این کار هنوز هم توسط او انجام می‌شود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4258/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو