بازگشت محمدرضا شهیدی فرد جلوی دوربین رسانه ملی

«چهل چراغ» در 40 شب همراه مخاطبان حسینی می شود

«چهل چراغ» در 40 شب همراه مخاطبان حسینی می شود
calendar پنجشنبه 06 مهر 1396 در 11:12
آینه نیوز - برنامه تلویزیونی «چهل چراغ» با موضوع «هنر و امام حسین(ع)» از پنجشنبه 6 مهرماه در 40 قسمت شب ها از ساعت 19:30 از شبکه سه سیما پخش می گردد.

این برنامه گفت و گومحور که همراه با بازگشت «محمدرضا شهیدی فرد» به عنوان مجری در رسانه ملی جهت اجرای برنامه تلویزیونی است، در دکوری منحصر به فرد میزبان هنرمندان و فرهیختگان ارجمندی است که توانسته اند پیوندی میان هنر و فرهنگ حسینی صورت دهند و به طور حتم آشنایی بیشتر مخاطبان با نگاه ارزشمندشان می تواند انگیزه ای قابل توجه جهت اهتمام بیشتر به ارتباط میان هنر اصالت مند و فرهنگ عمیق عاشورایی شود.
برنامه تلویزیونی «چهل چراغ» که نگاهی نو در بستر تولیدات تلویزیونی در خصوص توجه به فرهنگ دینی است، تلاش دارد تا در بستری گسترده به همه حوزه های هنری اعم از سینما، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، موسیقی، تلویزیون و عرصه فرهنگ و ادب توجه نماید تا ضمن ایجاد گفتمان فرهنگی میان صاحب نظران فرهنگ دینی با مخاطبان علاقمند به مباحث عاشورایی، موجب انتقال دستاوردهای رخ داده در زمینه فرهنگ دینی در فضای جامعه شود.
بنابراین گزارش، برنامه تلویزیونی «چهل چراغ» با موضوع «هنر و امام حسین(ع)» ضمیمه تلاش های انجام شده برای برپایی دومین دوره جشنواره بین المللی «چهل چراغ» است و امید می رود از طریق معرفی شخصیت های فعال اما ناشناخته در عرصه فرهنگ دینی و ارائه نقطه نظرات شخصیت های به نام فرهنگی هنری بتواند موجب گسترش فرهنگ عاشورایی و ترسیم سبک زندگی اسلامی ایرانی و بررسی جایگاه واقعه عاشورا و کربلا در هنر ایرانی از طریق فضایی اثربخش گردد.
برنامه «چهل چراغ» کاری از گروه اجتماعی شبکه سوم سیما به تهیه کنندگی مجتبی امینی از پنجشنبه 6 مهرماه ساعت 19:30 به روی آنتن شبکه سوم سیما می رود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4243/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو