کمال تبریزی:

سوء تفاهمات برطرف شد و «سرزمین کهن» بدون سانسور پخش خواهد شد

سوء تفاهمات برطرف شد و «سرزمین کهن» بدون سانسور پخش خواهد شد
calendar چهارشنبه 05 مهر 1396 در 12:54
سریال تاریخی و پُرحاشیه ی «سرزمین کهن» ساخته کمال تبریزی که پیش از این بارها گفته شده بود در فصل پاییز روی آنتن می‌رود بالاخره به زمان پخش نزدیک شد.

آینه نیوز: سریال تاریخی و پُرحاشیه ی «سرزمین کهن» ساخته کمال تبریزی که پیش از این بارها گفته شده بود در فصل پاییز روی آنتن می‌رود بالاخره به زمان پخش نزدیک شد.

کمال تبریزی کارگردان این سریال در گفتگو با خبرنگار هنرآنلاین درباره تغییرات انجام شده روی این سریال و اصلاحاتی که انجام شده است گفت: «اصلاحات انجام شده در روند اصلی داستان تغییری ایجاد نکرده است، اما مواردی که باعث سوء تفاهم شده بود اصلاح شد. ضمن اینکه این بار و برخلاف قبل سریال کامل و بدون سانسور پخش خواهد شد.»

سریال از جمعه  ۱۴ مهرماه در  60 قسمت  روی آنتن شبکه سه سیما می‌ رود و به گفته سازنده اش، احتمال افزایش قسمت‌ها وجود دارد. پیش‌ تولید سریال آغاز و ساخت دکور نیز همزمان شروع شد. در نیمه آذر ۸۷ در شهرک سینمایی غزالی فیلمبرداری فاز اول شروع و بعد از اصلاحاتی که روی فیلمنامه انجام شده بود فاز اول سریال دراوایل سال ۸۹ به اتمام رسید. فاز دوم  سریال نیز از دی ماه ۸۹ شروع شد و بعد از مشکلات مالی و اصلاحاتی که به فیلمنامه وارد شده بود در شهریور۹۲ به اتمام رسید و به روی آنتن رفت اما  پس از پخش چهار قسمت، پخش آن متوقف شد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4236/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو