سعید اسدی مدیر امور بین‌الملل اداره کل هنرهای نمایشی شد

سعید اسدی مدیر امور بین‌الملل اداره کل هنرهای نمایشی شد
calendar دوشنبه 03 مهر 1396 در 13:51
آینه نیوز: با حکم مدیر کل هنرهای نمایشی سعید اسدی مدیر امور بین‌الملل اداره کل هنرهای نمایشی شد.

آینه نیوز: با حکم مدیر کل هنرهای نمایشی سعید اسدی مدیر امور بین‌الملل اداره کل هنرهای نمایشی شد. مهدی شفیعی، مدیر کل هنرهای نمایشی در متن این حکم نوشته است:

«آنچه به عنوان ظرفیت‌های تئاتر کشور در تمامی ابعاد می‌شناسیم در کنار جمعیت جوان دانش‌آموخته فعالان تئاتر در سراسر ایران اسلامی، شرایط را بیش از پیش برای حضور مؤثر تئاتر کشورمان در جهان فراهم کرده است.

نظر به تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «مدیر امور بین الملل» منصوب می‌شوید. حمایت از حضور گروه‌های نمایشی کشور در مجامع و رویدادهای بین‌المللی، ارتقای تعامل با کشورهای منطقه به ویژه جغرافیای ایران فرهنگی، حمایت از فعالیت‌های بین‌المللی جشنواره‌ها، مؤسسات و انجمن‌های تخصصی داخل کشور و حمایت از معرفی ظرفیت‌های تئاتر کشور در تمامی ابعاد از طریق بهره‌مندی از تمامی امکانات با رویکردی غیرتصدی‌گرایانه از اهم فعالیت‌های جنابعالی در این جایگاه خواهد بود.

امیدوارم با اتکال به خداوند، بهره‌گیری از ظرفیت‌های اداره کل هنرهای نمایشی و دیگر نهادهای مرتبط و همراهی هنرمندان عزیز در انجام امور موفق و مؤید باشید.»

مهرداد رایانی مخصوص، مدیر سابق امور بین‌الملل در یک پست اینستاگرامی از استعفای خود خبر داد؛ در حالی که تأیید این مسئله تا امروز توسط اداره کل هنرهای نمایشی صادر نشده بود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4208/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو