«آنتونیو باندراس» ساز مخالف با مردم «کاتالونیا» زد

«آنتونیو باندراس» ساز مخالف با مردم «کاتالونیا» زد
calendar یکشنبه 02 مهر 1396 در 16:51
آینه نیوز: در حالی که بحث استقلال منطقه «کاتالونیا» دیرزمانی است که از سوی هواران این موضوع پیگیری شده و چندی است به شکل فزاینده ای دنبال می شود و به رفراندوم گذاشته شد، آنتونیو باندراس بازیگر سرشناس اسپانیایی در جشنواره سن سباستین در مخالفت با این مساله سخن گفت. انتقاد این بازیگر مطرح در حالی است که حتی بحث خروج تیم فوتبال «بارسا» از مسابقات لالیگا هم میان فوتبالی ها به جریان افتاده است.

آینه نیوز: در حالی که بحث استقلال منطقه «کاتالونیا» دیرزمانی است که از سوی هواران این موضوع پیگیری شده و چندی است به شکل فزاینده ای دنبال می شود و به رفراندوم گذاشته شد، آنتونیو باندراس بازیگر سرشناس اسپانیایی در جشنواره سن سباستین در مخالفت با این مساله سخن گفت. انتقاد این بازیگر مطرح در حالی است که حتی بحث خروج تیم فوتبال «بارسا» از مسابقات لالیگا هم میان فوتبالی ها به جریان افتاده است. خبرآنلاین گزارش داد که آنتونیو باندراس در حالی که جایزه ملی فیلم اسپانیا را از وزیر فرهنگ این کشور دریافت کرده بود، درباره جدایی «کاتالونیا» از «اسپانیا» گفت: «به شکل منطقی رای دادن یکی از مفاهیم بزرگ دموکراسی است اما نباید فراموش کنیم که رای دادن تنها جلوه دموکراسی نیست. در دموکراسی احترام به قانون و حکومت قانون نیز از اهمیت به سزایی برخوردار است. می‌ توان رفراندوم احمقانه‌ ای راه انداخت تا مردم برای حذف تمام کسانی که از نژاد ما نیستند رای دهند. آیا می‌ توان آن را دموکراسی نامید؟ دموکراسی همانند درختی با شاخه‌های بسیار است و ما باید تمام آن را ببینیم.»

این بازیگر در پاسخ به منتقدان برخورد دولت مرکزی اسپانیا با این موضوع گفت: «این برخورد مانند کارت قرمز در فوتبال است. چه کسی مسبب آن است؟ داوری که کارت قرمز می‌ دهد یا بازیکنی که خطا می‌ کند؟»

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4206/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو