یک دلقک با کمک نویسنده ای قهار در سینمای جهان رکورد زد

«آن» پرفروش‌ ترین فیلم ترسناک تاریخ سینما شد

«آن» پرفروش‌ ترین فیلم ترسناک تاریخ سینما شد
calendar یکشنبه 02 مهر 1396 در 14:02
آینه نیوز: فیلم هالیوودی «آن» که با اقتباس از رمان نویسنده بزرگ ژانر وحشت؛ استفن کینگ ساخته شده است، به پرفروش‌ترین فیلم ترسناک تاریخ سینما تبدیل شد.

آینه نیوز: فیلم هالیوودی «آن» که با اقتباس از رمان نویسنده بزرگ ژانر وحشت؛ استفن کینگ ساخته شده است، به پرفروش‌ترین فیلم ترسناک تاریخ سینما تبدیل شد. داستان فیلم در مورد دلقکی کودک‌خوار است. به گزارش فارس، فیلم ژانر وحشت «آن» با فروش ۲۳۶ میلیون دلار تنها در دو هفته در ایالات متحده پرفروش‌ترین فیلم ژانر وحشت شناخته شد. تا قبل از این فیلم رکورد پرفروش‌ترین فیلم ژانر وحشت سینما مربوط به فیلم ترسناک کلاسیک «بی‌رحم» محصول سال ۱۹۷۳ بود.

البته برتری فروش فیلم «آن» نسبی است چون اگر میزان فروش و تورم نرخ بلیت از سال ۱۹۷۳ نسبت به ۲۰۱۷ محاسبه شود، فیلم «بی‌رحم» همچنان پرفروش‌ترین فیلم وحشتناک خواهد بود! از سوی دیگر فیلم «آن» هنوز اکرانش در سالن‌های سینما به اتمام نرسیده و با صدر نشینی در جدول باکس‌آفیس همچنان بر فروش فوق‌العاده خود خواهد افزود. این فیلم با بودجه‌ای ۳۵ میلیون دلاری ساخته شده است.

مجله فوربس پیش‌بینی کرده که فیلم «آن» تا آخرین تاریخ اکرانش حدود ۳۱۳ میلیون دلار فروش خواهد داشت. چنانچه این پیش‌بینی درست از آب درآید این فیلم همچنین در فروش بین‌المللی از فیلم «بی‌رحم» که رکورددار فروش جهانی برای یک فیلم ترسناک است نیز شکسته خواهد شد. بر اساس این گزارش، رمان «آن» نوشته «استفن کینگ» درباره هفت کودک است که در شهر کوچکی با یک قدرت ماوراءالطبیعه شیطانی رو به رو می‌شوند و در قالب یک دلقک ترسناک به نام «پنی وایز» ظاهر شده است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4201/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو