خالق «تایتانیک» به دنبال پردازش نخود فرنگی رفت!

خالق «تایتانیک» به دنبال  پردازش نخود فرنگی رفت!
calendar شنبه 01 مهر 1396 در 13:11
آینه نیوز: جیمز کامرون؛ کارگردان مطرح هالیوودی و سارنده آثاری گرانقیمت چون «تایتانیک» و «آواتار» در کارخانه پردازش نخود فرنگی ساسکاچوان کانادا سرمایه‌ گذاری می‌ کند.

آینه نیوز: جیمز کامرون؛ کارگردان مطرح هالیوودی و سارنده آثاری گرانقیمت چون «تایتانیک» و «آواتار» در کارخانه پردازش نخود فرنگی ساسکاچوان کانادا سرمایه‌ گذاری می‌ کند. به گزارش بانی فیلم و به نقل از آسوشیتدپرس، کارگردان هالیوودی وهمسرش سوزی امیس کامرون اعلام کردند در کارخانه پردازش نخودفرنکی در ساسکاچوان سرمایه گذاری کرده‌ اند. جیمز کامرون برنده جایزه اسکار دوشنبه راهی ونسوی دهکده‌ای در جنوب غربی ساسکاچوان شد تا اعلام کند همراه همسرش با راه‌اندازی صنایع غذایی «وردینت» قصد دارند ۱۶۰ هزار تن پروتئین ارگانیک از نخودفرنگی تولید کنند. وی اعلام کرد این طرح بزرگترین طرح تولید پروئتین گیاهی در آمریکای شمالی خواهد بود.
خانم و آقای کامرون برای این کار یک بررسی چهار ساله را زیر نظر مرکز توسعه صنایع غذایی ساسکاچوان پیگیری کردند. آنها همچنین برای اجرای این طرح بزرگ با دانشگاه ساسکاچوان و داکوتا همکاری می‌کنند. هدف از این طرح توسعه تولیدات غذا با ارزش افزوده ارگانیک است که توسط کانادا و شرکای جهانی آن تولید می‌شود و از مواد تولید شده در کارخانه وردینت بهره می‌گیرد. کامرون تاکید کرد که کشاورزی حیوانی برای محیط زیست حوب نیست و باید به دنبال جایگزین‌هایی برای این امر بود.
جیمز کامرون در کنفرانسی که در ونسوی ترتیب داده شده بود اعلام کرد سرمایه‌گذاری در این امر تصمیم او بود و تصمیم همسرش نیز این بود که آنها از محصولات غذایی با پایه گیاهی استفاده کنند. گرچه وی گفت به صنایع گاوی نیز چندان بی‌علاقه نیست، اما افزود از آنجا که استفاده از تولیدات حیوانی برای زمین نامناسب است، قصد دارد به تولیدات گیاهی توجه کند.
 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4169/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو