مجید میرفخرایی از جزئیات ساخت لوکیشن برای سریالی فاخر گفت

۳۰۰ لوکیشن برای ساخت سریال حضرت موسی(ع)

۳۰۰ لوکیشن برای ساخت سریال حضرت موسی(ع)
calendar سه شنبه 28 شهريور 1396 در 10:35
آینه نیوز: طراح صحنه و لباس سریال حضرت موسی(ع) از جزییات طراحی دکورهای این سریال که به ۳۰۰ لوکیشن می رسد، سخن گفت.

آینه نیوز: طراح صحنه و لباس سریال حضرت موسی(ع) از جزییات طراحی دکورهای این سریال که به ۳۰۰ لوکیشن می رسد، سخن گفت. مجید میرفخرایی طراح صحنه و لباس در گفتگو با مهر درباره پروژه های خود گفت: فعلا به عنوان مدیر هنری سریال «عقیق» بهرنگ توفیقی که در ماه محرم پخش می شود مشغول به کار هستم. وی ادامه داد: همچنین مشغول تحقیق درباره طراحی پروژه تلویزیونی موسی هستم که قرار است در شهرک دفاع مقدس در ادامه ‌دکورهای سریال حضرت یوسف در فضای وسیعتری دکورهای آن ساخته شود. گروه وسیعی را برای کار آماده کرده ام تا بزودی ساخت را شروع کنیم. سیداحمد میرعلایی تهیه کننده پروژه نیز اقدامات لازم را انجام داده تا کار به کارگردانی جمال شورجه آغاز شود.

طراح صحنه سریال «در چشم باد» درباره جزییات دکورهای سریال موسی توضیح داد: این پروژه حدود ۳۰۰ لوکیشن دارد که اصلی ترین آن در شهرک دفاع مقدس و ساخت سوله به شکل داخلی است. در سریال حضرت یوسف از سوله های خارج از شهرک استفاده کردیم که متاسفانه تغییر کاربری داده  شد و فضای داخلی قصرها از بین رفت ولی این بار تصمیم بر ساخت سوله برای دکورهای ماندگار داریم.

میرفخرایی در پایان درباره طراحی لباس های این سریال نیز عنوان کرد: حدود سه هزار دست لباس پیش بینی شده است که برای خرید پارچه به هند می رویم که تنوع زیادتری در پارچه دارد و ارزان است. همچنین ساخت وسایل صحنه هم زمان‌بر است و بزودی طراحی آن شروع می شود.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4115/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو