با موضوعی درباره «تاثیر مخرب فیلم ها و سریال های تلویزیونی خارجی بر مخاطبان ایرانی»

دکتر داروغه زاده به تلویزیون می رود

دکتر داروغه زاده به تلویزیون می رود
calendar دوشنبه 27 شهريور 1396 در 11:35
آینه نیوز: «ابراهیم داروغه زاده»؛ دبیر جشنواره سی و ششم فیلم ملی فجر و معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی که در روزهای سپری شده با موضع گیری درباره فیلم های توقیفی و اعلام رفع توقیف 5 فیلم مساله دار مورد توجه رسانه های داخلی قرار داشت، برای گفت و گو درباره «تاثیر مخرب فیلم ها و سریال های تلویزیونی بر مخاطبان ایرانی» به تلویزیون می رود.

آینه نیوز: «ابراهیم داروغه زاده»؛ دبیر جشنواره سی و ششم فیلم ملی فجر و معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی که در روزهای سپری شده با موضع گیری درباره فیلم های توقیفی و اعلام رفع توقیف 5 فیلم مساله دار مورد توجه رسانه های داخلی قرار داشت، برای گفت و گو درباره «تاثیر مخرب فیلم ها و سریال های تلویزیونی خارجی بر مخاطبان ایرانی» به تلویزیون می رود. به گزارش آینه نیوز، دکتر داروغه زاده که پیشتر در حوزه سلامت و روان فعال بود تا سینما، در حالی امروز به برنامه «بیست» شبکه پنج می رود که پیشتر در برنامه «شهر فرنگ» شبکه خبر قول داده بود به زودی جدول مشخصی از تفکیک رده بندی سنی برای تماشای آثار سینمایی در اکران را رسانه ای سازد.

«مهر» گزارش داد که «داروغه زاده» عصر امروز دوشنبه ۲۷ شهریور و در ساعت 20 مهمان ویژه برنامه «تهران بیست» در شبکه پنج خواهد بود. ابراهیم داروغه زاده در هفدهمین قسمت از «تهران بیست» درباره وضع موجود در سینمای ایران و روند کاهش مخاطب آثار داخلی و گرایش آنها به فیلم ها و سریال‌ های خارجی و تاثیر مخرب آن بر فرهنگ به بحث و گفتگو خواهد پرداخت. 

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4099/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو