در حرکتی ارزنده و یک سال زودتر از موعد مقرر وضعیت تولید یک سریال برای سال آینده مشخص شد

«عسگرپور » سریال محرم 97 را می سازد

«عسگرپور » سریال محرم 97 را می سازد
calendar یکشنبه 26 شهريور 1396 در 08:58
آینه نیوز: سریال «دستت را به من بده» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور به عنوان سریال رمضان سال ۹۷ برای پخش از شبکه سه به تصویب رسیده است.

آینه نیوز: سریال «دستت را به من بده» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور به عنوان سریال رمضان سال ۹۷ برای پخش از شبکه سه به تصویب رسیده است. نکته مهم در این میان برنامه ریزی زودتر از موعد و دوری از شتاب زدگی در تلویزیون ایران برای انتخاب کارگردان سریال های مناسبتی می باشد که می تواند حرکتی تازه و ارزنده از سوی رسانه ملی جهت جلوگیری از سری دوزی سریال های تلویزیونی باشد و در صورت تکرار چنین اتفاق هایی ما را به مسیر برنامه ریزی سریال های تولیدی خارجی نزدیک نماید. به گزارش مهر، سریال «دستت را به من بده» به نویسندگی و کارگردانی محمدمهدی عسگرپور در مرحله پیش تولید است و برای ساخت در شبکه سه آماده می شود.

این سریال ۳۷ قسمت دارد و تاکنون ۳۰ قسمت از آن به نگارش درآمده و قرار است در رمضان سال ۹۷ به پخش برسد. سریال «دستت را به من بده» موضوعی اجتماعی دارد و سعی دارد به چالش های پیش آمده بر سر راه چند خانواده که بر اساس تصمیم گیری و قضاوت های نادرست بوجود آمده، بپردازد. علی پورکیانی تهیه کنندگی این سریال را بر عهده دارد و پیش بینی می شود که اوایل مهرماه کلید بخورد.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4072/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو