آهنگسازی که زمانی «مربی بسکتبال» بود؛

از دلایل عدم همکاری با «شهرزاد» و ارتباطش با «حسن فتحی» می گوید

از دلایل عدم همکاری با «شهرزاد» و ارتباطش با «حسن فتحی» می گوید
calendar شنبه 25 شهريور 1396 در 14:15
آینه نیوز: فردین خلعتبری با حضور در سومین برنامه‌ «آهنگ» از زندگی، آهنگسازی و دغدغه‌ هایش و نیز حواشی اخیر سریال «شهرزاد» توضیح داد.

آینه نیوز: فردین خلعتبری با حضور در سومین برنامه‌ «آهنگ» از زندگی، آهنگسازی و دغدغه‌ هایش و نیز حواشی اخیر سریال «شهرزاد» توضیح داد. به گزارش خبرآنلاین، این موزیسین درباره‌ حاشیه‌ سریال «شهرزاد» و رابطه‌ این روزهایش با حسن فتحی که آثار بسیاری را با او ساخته است نیز گفت: اگر می‌ خواستم درباره‌ آن حرف بزنم که تاکنون حرف زده بودم. من هنوز مرگ افشین را نمی‌‌ توانم درک کنم؛ هنوز برایم سخت است و فکر می‌ کنم ای کاش با او نگاه مهربان‌ تری انجام شود، همان شب با او تلفنی حرف زدم و یکی از قطعاتی که با ارکستر ضبط کرده بودم برایش گذاشتم، گفت این یک شب دهم دیگر است؛ تکرار برای او معنای گذشته را نداشت؛ معنای آینده را داشت. روز سوم ایشان تنها کسی که توانست کاری کند که احساساتم را بیرون بریزم، حسن فتحی بود. ما با هم بزرگ شدیم. برای یک نسل هستیم. چطور وقتی به کسی می‌گوید آهنگ بساز آدم فهمیده‌ ای است و اگر نگوید این طور نیست‌؟ همان‌طور که در بسیاری از سریال‌های او حضور داشتم؛ به همان دلیل در شهرزاد نبودم.

آهنگسازِ کهنه‌ کار زندگی عجیبی داشته است، در دوازده سالگی در نوشهر فلوت می‌نوازد، بعد در دانشگاه صنعتی شریف مهندسی سازه می‌خواند، مدتی سه‌تار می‌نوازد و معلم ورزش و مربی سرود مناطق می‌شود، جبهه می‌رود و بعد در دانشگاه هنر، موسیقی می‌خواند، او در توضیح این زندگی می‌گوید همیشه برای خودش حق انتخاب قایل بوده است: من زمانی تصمیم به مهاجرت گرفتم و بعد برگشتم؛ چون من اینجایی بودم. مدتی مربی بسکتبال بودم و مینی‌ بسکتبال را راه‌اندازی کردم؛ بعد بین موسیقی و بسکتبال، موسیقی را انتخاب کردم، در زندگی به من بد نگذشته است و خیلی در گرفتاری نبودم؛ اما هر کجا بودم سعی می‌کردم اثری داشته باشم.

 

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4059/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو