محسن علی اکبری تهیه کننده سینما:

هنرمندان ارادت خاصی به ساحت امام حسین(ع) دارند

 هنرمندان ارادت خاصی به ساحت امام حسین(ع) دارند
calendar چهارشنبه 22 شهريور 1396 در 14:40
علی اکبری با اشاره به اینکه هنرمندان ارادت خاصی به ساحت امام حسین(ع) دارند افزود: از آنجایی که هنرمندان نگاه خاصی به مقام امام حسین(ع) و عزاداران ایشان دارند در بخش های مختلف جشنواره شرکت می کنند. تهیه کننده «مریم مقدس» در پایان تصریح کرد: انشالله در نخستین دوره جشنواره شاهد حضور فیلمسازان و آثار قوی و شایسته امام حسین(ع) باشیم.

آینه نیوز: محسن علی اکبری تهیه کننده سینما با تاکید بر اینکه جشنواره های موضوعی اتفاقی پسندیده است گفت: موافق برگزاری جشنواره های موضوعی هستم. این جشنواره ها تنها یک مشکل دارند آن هم تعداد محدود تولید آثار در دوره های نخست است.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی نخستین جشنواره بین‌المللی «مسیر عشق»، با تولیدات محدود نمی توان جشنواره موضوعی برگزار کرد. هنرمندان باید به ساخت آثاری در مورد امام حسین(ع) و پیاده روی اربعین ترغیب شوند و هر ساله تعداد آثار شرکت کننده افزایش یابد. وی ادامه داد: مدیران سینمایی باید به فیلمسازان سفارش ساخت آثار بدهند تا با افزایش تعداد آثار، شرکت کننده ها بتوانند با یکدیگر رقابت کنند.

علی اکبری با اشاره به اینکه هنرمندان ارادت خاصی با ساحت امام حسین(ع) دارند افزود: از آنجایی که علی اکبری با اشاره به اینکه هنرمندان ارادت خاصی به ساحت امام حسین(ع) دارند افزود: از آنجایی که هنرمندان نگاه خاصی به مقام امام حسین(ع) و عزاداران ایشان دارند در بخش های مختلف جشنواره شرکت می کنند. تهیه کننده «مریم مقدس» در پایان تصریح کرد: انشالله در نخستین دوره جشنواره شاهد حضور فیلمسازان و آثار قوی و شایسته امام حسین(ع) باشیم.و عزاداران ایشان دارند در بخش های مختلف جشنواره شرکت می کنند. تهیه کننده «مریم مقدس» در پایان تصریح کرد: انشالله در نخستین دوره جشنواره شاهد حضور فیلمسازان و آثار قوی و شایسته امام حسین(ع) باشیم.

علاقمندان برای شرکت در جشنواره می‌ توانند به سایت جشنواره به نشانی www.Masireeshgh.com مراجعه و طبق مقررات مندرج در فراخوان، اثر خود را ارسال و یا ارائه نمایند. نخستین جشنواره بین المللی فیلم و عکس«مسیر عشق» با محوریت راهپیمایی اربعین حسینی در عراق و ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در ایران از یکم تا پنجم آبان برای نخستین بار به صورت همزمان در شهرهای مقدس مشهد و کربلا برگزار می شود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4029/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو