بازگشت مقتدرانه «بارسا» به روزهای اوج و پیروزی شیرین نماینده شایسته ایران

بازگشت مقتدرانه «بارسا» به روزهای اوج و پیروزی شیرین نماینده شایسته ایران
calendar چهارشنبه 22 شهريور 1396 در 08:50
آینه نیوز: در سه شنبه شب فوتبالی که خیلی ها را پای گیرنده های تلویزیونی به جای همراهی با حواشی همیشگی سینما و جشنش نشاند، تیم فوتبال پرسپولیس نماینده شایسته ایران بر حریف عربستانی برتری یافت و بارسلون هم با 3 گل یووه را درهم ریخت.

آینه نیوز: در سه شنبه شب فوتبالی که خیلی ها را پای گیرنده های تلویزیونی به جای همراهی با حواشی همیشگی سینما و جشنش نشاند، تیم فوتبال پرسپولیس نماینده شایسته ایران علیرغم این که دقایق بسیاری از بازی را 10 نفره طی می کرد، از جان مایه گذاشت و توانست حریف عربستانی خود را در مصافی تن به تن شکست دهد.

به گزارش آینه نیوز، شاگردان برانکو علیرغم کسب نتیجه نه چندان مطمئن در بازی رفت، در مسابقه برگشت دیشب موفق شدند با نتیجه 3 بر یک تیم فوتبال الاهلی عربستان را شکست دهد و جزو 4 تیم برتر آسیا قرار بگیرد. حالا طرفداران بی شمار قرمزهای پایتخت تنها از مردان پرسپولیس قهرمانی در باشگاه های آسیا را می خواهند و این مساله می تواند اتفاقی مهم را برای فوتبال باشگاهی ایران بعد از موفقیت های تیم ملی رقم بزند.

اما دیگر بازی مهم دیشب در آنسوی جهان را 2 تیم بزرگ باشگاهی اروپا شکل دادند. بارسلون و یوونتوس که پیش از این هم مصاف های جانانه ای با هم داشتند، دیشب در حالی اولین بازی خود در مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را پشت سرگذاشتند که آبی انارهای بارسلون حاکم مطلق میدان بودند و اجازه نفس کشیدن به یووه را ندادند و توانستند با شکست 3 بر صفر یوونتوس، دقیقا باخت دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا را تلافی کنند.

به گزارش آینه نیوز، بازگشت مقتدرانه «بارسا» در هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان می تواند جوانه های امید را برای این تیم همیشه دوست داشتنی رقم بزند، چرا که دیشب نه تنها بازگشت «مسی» به روزهای اوجش بود بلکه انسجام تیمی مردان «ارنستو والورده» نشان از حرکت در مسیر باوری تیمی در جهت موفقیت دارد و امید بر این می رود که این راه در مسیری هموار برای «بارسا»ی همیشه محبوب در فصل جدید ادامه یابد.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/4017/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

شیشه های سکوریت

https://automaticsystems.ir/services/%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%DA%A9%DB%8C%D9%88%D8%B1/

0

0

[1396/08/01 - 10:21]

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو