کارگردان «اخراجی ها» «کتاب باز» می شود

کارگردان «اخراجی ها» «کتاب باز» می شود
calendar دوشنبه 20 شهريور 1396 در 16:41
آینه نیوز: مسعود ده نمکی که جدا از فیلمسازی، در زمینه نگارش کتاب هایی درباره خاطرات جبهه هم فعالیت داشته است، امشب در برنامه «کتاب باز» مهمان سروش صحت می شود و با او گفتگو می کند.

آینه نیوز: مسعود ده نمکی که جدا از فیلمسازی، در زمینه نگارش کتاب هایی درباره خاطرات جبهه هم فعالیت داشته است، امشب در برنامه «کتاب باز» مهمان سروش صحت می شود و با او گفتگو می کند. به گزارش خبرگزاری برنا ؛ مسعود ده نمکی کارگردان فیلم های «اخراجی ها» و «رسوایی» امشب 20 شهریور ساعت 20 مهمان سروش صحت مجری برنامه «کتاب باز» در شبکه نسیم می شود.

وی در این برنامه خاطراتی از جبهه تعریف می کند و اینکه از سیم خاردارهای جبهه و سوسک و موجودات ریز خاکی ترس داشته است.

دومین فصل از برنامه «کتاب باز» با اجرای سروش صحت و تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان روزهای زوج ساعت 20 روی آنتن شبکه نسیم می رود و افشین صادقی زاده سردبیری آن را بر عهده دارد.

در قسمت های پیشین این برنامه جمشید مشایخی، کوروش تهامی، لیندا کیانی و رضا کیانیان حضور یافتند و از کتاب های مورد علاقه، قصه های کودکی و خاطره های خود با کتاب سخن گفتند.

«کتاب باز» از سه بخش گفتگو با مهمان و آیتم تشکیل شده است که در بخش پایانی برنامه مهمانان در یک مسابقه شرکت کرده و برای مخاطبان قصه می‌ گویند. قرار است برنامه حال خوبی را برای کتاب‌ دوستان ایجاد کند و مهمانانی را دعوت می ‌کند که به ‌نوعی کتاب‌ باز هستند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3983/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو