دستیار فرهادی به تلویزیون می رود

عدم توجه رسانه ملی به کیفیت و شکل و شمایل سریال های تولیدی!

عدم توجه رسانه ملی به کیفیت و شکل و شمایل سریال های تولیدی!
calendar دوشنبه 20 شهريور 1396 در 10:09
آینه نیوز: بعد از این تولید اولین فیلم های دستیاران فرهادی در سینمای ایران و مشغول به کار شدن برادر این فیلمساز در تلویزیون، یکی دیگر از دستیاران فیلم اخیر وی که البته سابقه ساخت آثاری در کارنامه داشته و از خانواده ای سینمایی است، به سراغ تولید سریالی تلویزیونی رفت.

آینه نیوز: بعد از این تولید اولین فیلم های دستیاران فرهادی در سینمای ایران و مشغول به کار شدن برادر این فیلمساز در تلویزیون، یکی دیگر از دستیاران فیلم اخیر وی که البته سابقه ساخت آثاری در کارنامه داشته و از خانواده ای سینمایی است، به سراغ تولید سریالی تلویزیونی رفت. «کاوه سجادی حسینی» که مسئول انتخاب بازیگران فرعی فیلم «فروشنده» از طریق فراخوان تلگرامی بوده است، این روزها به دنبال لوکیشن در شهرهای شمالی است تا سریال «زندگی از نو» را با مضمون محیط‌ زیست برای شبکه پنج کلید بزند.

به گزارش آینه نیوز، پیشنهاد ساخت سریال تلویزیونی برای این فیلمساز جوان در حالی است که تولیدات گذشته «کاوه سجادی حسینی» و به خصوص «بوفالو» که بعد از مدت ها اخیرا به دلیل استفاده از بازیگرانی شناخته شده چون پرویز پرستویی و هومن سیدی به شبکه نمایش خانگی راه یافت، چنان ضعیف و دست نیافتنی برای نگاه مخاطب است که تولید و عرضه اش جای سوال دارد. این فیلم تهیه شده توسط همایون اسعدیان که در جشنواره سی و چهارم از جمله فیلم هایی بود که مایه تمسخر حاضران در سینمای برج میلاد شده بود! در کنار دیگر آثار ضعیف کاوه سجادی حسینی نشان می دهد که او هنوز برای تغییر ماهیت از دستیاری کارگردان به کارگردانی جای کار دارد. با این وجود این فیلمساز به سراغ ساخت سریالی تلویزیونی رفت و عنوان داشت که بعد از آن هم فیلمی سینمایی خواهد ساخت. این نکته که چگونه تلویزیون بدون برنامه و تفکر تنها می خواهد درباره یک موضوع مشخص سریالی تولید کند و درباره شکل و شمایل و کیفیت اثر هیچ توجهی ندارد را باید از متولیان رسانه ملی پرسید.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3973/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو