«جنیفر لارنس» طوفان های اخیر در آمریکا را نشانه خشم طبیعت به دلیل انتخاب «ترامپ» دانست!

«جنیفر لارنس» طوفان های اخیر در آمریکا را نشانه خشم طبیعت به دلیل انتخاب «ترامپ» دانست!
calendar یکشنبه 19 شهريور 1396 در 14:21
آینه نیوز: جنیفر لارنس؛ بازیگر برنده جایزه اسکار طوفان‌های اخیر آمریکا را به انتخاب دونالد ترامپ ربط داد و سخنانی جنجالی را به زبان آورد.

آینه نیوز: جنیفر لارنس؛ بازیگر برنده جایزه اسکار طوفان‌های اخیر آمریکا را به انتخاب دونالد ترامپ ربط داد و سخنانی جنجالی را به زبان آورد. به گزارش خبر آنلاین، جنیفر لارنس وقوع طوفان های اخیر هاروی و ایرما را نشانه ای از خشم طبیعت به مردمان آمریکا برای انتخالب دونالد ترامپ دانست!

این بازیگر مطرح در گفت‌ و گویی درباره فیلم تازه‌ اش که داستانی ترسناک دارد، اوضاع این روزهای جهان را وحشتناک توصیف کرد و گفت: «گرمایش جهانی و تغییرات اقلیم نتیجه اعمال ما انسان‌ها است، و ما همچنان این واقعیت را انکار می‌ کنیم. ما تنها از راه انتخابات و رای دادن می‌ توانیم صدای خود را به گوش دیگران برسانیم.» او پس از این صحبت‌ها احتمال داد که طوفان های ویرانگر تگزاس و فلوریدا شاید به دلیل پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری برپا شده‌ اند!

لارنس در این باره گفت: «با دیدن این طوفان ها؛ به ویژه هنگامی که در حال تبلیغ برای فیلم «مادر» باشید، سخت است که به خشم و غضب مام طبیعت فکر نکنید.»

جنیفر لارنس به عنوان منتقد ترامپ در دوران انتخابات ریاست جمهوری، پیروزی او را پایان جهان خوانده بود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/3960/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو